Česko – Finsko 2:7 (kon.) | Švýcarsko – Švédsko 3:18 (kon.)
2:7 (0:6, 0:0, 2:1)
Finsko
Pátek 31.10.2014, 10:45Euro Floorball Tour (juniorky)

Nejlepší hráčky zápasu: Lucie Pilíková – Oona Kauppi. (12:36:59)

Zápas je u konce. Finsko vítězí díky perfektní první třetině v pohodě 7:2. Za malý okamžik se tady na Podvinném mlýně odehraje zápas devatenáctek Švédska a Švýcarska.

60:00

59:48
    Frantíkovou faulovala Sallströmová.

59:40
    Domácí tým dohraje utkání s míčkem na holi.

59:05
    Poslední minuta zápasu začala bekhendovým pokusem Kauppinenové. Ten však o hůl jedné z bránících Češek skončil vysoko nad brankou.

58:23
    Česko právě vstřelilo branku!
    Český tým rozehrával standardní situaci z výborné pozice a naložil s ní skvěle. Vrbová se jemně dotkla míčku, Finky po něm nevystartovaly a KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ ho nechytatelně poslala pod břevno. Asistence: Johana Vrbová.

58:13
    Po nahození Pláškové dorážela na brankovišti opět Frantíková, ale Tahikainenová si dokázala poradit i s její dorážkou.

57:45
    Frantíková je ve třetí třetině hodně aktivní, teď se snažila o střela z ostrého úhlu, ale bezúspěšně.

57:00
    Běží poslední tři minuty třetí třetiny, Finky drží míček ve své moci.

56:14
    Po hezké akci střílela z levého křídla Kailaová, ale Tomšová ji vychytala.

55:12
    Češky mohly do přečíslení dvě na jednu, ale Plášková neadresovala Frantíkové přesnou přihrávku.

54:49
    Finky drží míček a kombinují na útočné polovině.

54:20
    Zápas se dohrává, o jeho osudu je ztřejmě rozhodnuto.

52:53
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Rychlá odpověď Finska je tady. O tyčku poslala svou střelu do branky SARA PIISPAOVÁ. Asistence: Sanna Salonenová.

52:21
    Tak se český tým přece jenom dočkal. Po spletité situaci před Tarkiainenovou, se ujala míčku LUCIE PILÍKOVÁ a bekhendovou kličkou zařídila snížení stavu. Asistence: Adéla Pantělejevová.

51:45
    Finsko v držení míčku, Češky se brání srdnatě.

51:01
    Salonenová nabíhala na českou branku z pravé strany, Nová jí však do střely vložila hůl a míček se odrazila nad branku.

Radek Barkman

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 53. Pilíková (Pantělejevová), 59. Vachušková (Vrbová) – 1. Nordlundová (Westerlundová), 4. Sundströmová (Huotariová), 10. Kauppiová O. (Kauppiová V.), 14. Sundströmová (Huotariová), 17. Kauppiová O. (Kauppiová V.), 25. Kauppi (Kauppi), 53. Piispaová (Salonenová)

Česko: Tomšová (Drbalová) – Pantělejevová, Pekárková, Plášková, Polívková, Vachušková, Šlopková – Syslová, Pilíková, Kotzurová – Nová, Palonycová, Jiráková – Vrbová, Frantíková, Loudová – Reindlová, Matušková.
    Finsko: Tahikainenová (Lehikoinenová) – V. Kauppiová, O. Kauppiová, Saariová, Nordlundová, Huotariová, Sundströmová, Ruokostenpohjaová, Holmbergová – Piisdaová, Salonenová, Korhonenová – Vanhanenová, Kauppinenová, Westerlundová – Kulmalaová, Valleniusová, Sällströmová – Kailaová.