Interobal Plzeň – Písek 14:1 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 7:1 (kon.) | Litoměřice – Česká Lípa 6:5 (kon.)
F.A. Zole Č. Lípa – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Gardenline Litoměřice
6:5 (3:1)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 31.10.2014, 20:20 • SH Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ

To je ode mě s konstatováním výhry Gardenline Litoměřice pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (22:11:32)

Nervy do poslední chvíle, asi tak by se dala jednoduše shrnout koncovka dnešního zápasu. Hosté od úvodních minut druhého poločasu začali mnohem lépe bránit a domácí Gardenline se nemohl dostat na dostřel brány. Toho Démoni z České Lípy využili ke vstřelení 3 branek v a vyrovnání skóre zápasu na 4:4. O další 3 minuty už se skóre ale měnilo znovu a to dokonce dvakrát, neboť se trefili domácí, kteří byli v tu chvíli "na koni." Hostující trenér sáhl pro oddechovém čase, po kterém se Českolipští pokoušeli hrát s brankářem v poli. To se hostům vyplatilo a pořádně tak zdramatizovali ještě koncovku celého zápasu. Nápor Démonů zvládla jak obrana domácích, tak Mikoláš v domácí bráně a Gardenline tedy ani po šesté v řadě nenašel přemožitele ve 2. lize a kraluje postavení v tabulce.

39:46
    Hosté rozehrávají hlavou nepřesně. Míč se ocitl v zámezí. Domácí budou chtít jistě držet míč na svých nohách.

39:05
    Chrobákovi se nepovedlo vystřelit přes celou délku hrací plochy.

39:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

38:47
    Pešír vypíchl míč vyběhnutému Michálkovi, rozeběhnout se za ním se mu už ale nepovedlo.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

38:32
    Pokus Volfa končí mimo třemi tyčemi.

38:24
    Kapitán Démonů rozehrál až příliš nepřesně, aby měli hosté u nohou míč.

38:02
    Kubelkovi sjel míč ze sálovky a tak nebyla jeho střela moc přesná.

37:40
    Hráči domácích se hnali 3 na 1. Chrobákovi se však nepovedlo posunout míč na žádného ze svých spoluhráčů.

36:32
    Démoni právě vstřelili branku!
    Démonům se vyplácí hra s brankářem ve hřišti. STANISLAV BEJDA dostal míč do nulového úhlu na brankovišti, ze kterého se mu povedlo prostřelit vyběhnuvšího Mikoláše. Asistence: Milan Soukup.

35:49
    Mikoláš v bráně domácích vyráží střelu hostů mimo ohrožení brány. Hosté zkouší hrát s brankářem ve hřišti.

35:16
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou Démoni.

35:16
    Oddechový čas pro FC Démoni Český Lípa.

35:16
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Marek Chrobák vystihl pomalou přihrávku hostů a společně s TOMÁŠEM PEŠÍREM se postarali o lahůdku pro oko diváka, neboť si tito dva zmiňovaní několikrát vyměnili míč, až na Pešíra civěla zcela osamocená brána. Asistence: Marek Chrobák.

35:07
    Soukup vykopl střelu Chrobáka z volného kopu mimo ohrožení brány. Je nutné dodat, že střela Chrobáka mířila do brány.

35:04
    Vzápětí se dopouštějí hosté pátého kumulovaného faulu. Oba celky jsou tak na 5 kumulovaných faulech.

Josef Cestr

Branky: 11. Chrobák (Pešír), 17. Volf (Blažek), 17. Blažek (Fadler), 33. Volf (Tomášek), 35. Volf (pen.), 36. Pešír (Chrobák) – 13. Kaňkovský, 23. Kubelka (Soukup), 31. Kubelka (Bejda), 32. Demke (Bejda), 37. Bejda (Soukup)

Karty:   24. Volf (GRD) – 5. Jäger (CLI), 34. Bejda (CLI), 35. Kaňkovský (CLI)   16. Jäger (CLI)

Gardenline Litoměřice: Mikoláš V. – Chrobák, Čámský, Pešír (C), Blažek, Volf, Šimon, Macháček, Fadler, Tomášek, Mikoláš J.
    FC Démoni Česká Lípa: Michálek – Bejda (C), Kaňkovský, Jäger, Soukup, Žďánský, Demke, Paleček, Bažant, Kubelka

Rozhodčí: Roman Mráz, Vladimír Stádník
    Delegát: Vladislav Tanáč