Břeclav – Opava B 1:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 1:1 (kon.) | Hlučín – Třebíč 1:0 (kon.)
Vyškov – Uničov 1:2 (kon.) | HFK Olomouc – Líšeň 1:1 (kon.) | Hulín – Orlová 3:1 (kon.)
MSK Břeclav
1:1 (1:1)
SFC Opava B
Sobota 01.11.2014, 14:00 • Na Lesní • Moravskoslezská fotbalová liga

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (15:52:21)

Spravedlivou remízou končí dnešní klání v Břeclavi. Domácí fotbalisté potvrzovali roli favorita jen zhruba prvních dvacet minut. Ve třicáté minutě vyrovnal Pavel Zagol, utkání bylo od té chvíli vyrovnané. Ve druhé půli plné nepřesností si obě mužstva dokázala vytvořit vyložené šance, ani jednu však nevyužila, a tak si oba týmy podělí body. Pro Opavu se jedná o vůbec první bod z venkovního zápasu v letošní sezoně.

90

90
    Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Kuzník, přichází Mezera.

89
    Následné pokusy břeclavských fotbalistů o tlak jsou platonické, Godula sbírá míč a nyní jej rozehrává daleko od vlastní brány.

87
    Teď stáli při Břeclavi všichni svatí! Hosté se dostali do brejku, Němcovu střelu zpoza šestnáctky vyrazil Zádrapa před sebe, dorážející Uvíra střílel zblízka jen pár čísel nad břevno.

87
    Jurčíkův přízemní centr vyrazil Pavlíček.

86
    Nyní střílel přes obranu Horváth, jeho pokus bez problému ukryl v náruči Godula.

85
    Domácí se snaží útočit, hosté však pečlivě brání.

84
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Hloch, přichází Jurčík.

83
    Ten však úspěchem MSK neskončil, hostující obrana si centrovaný míč pohlídala.

83
    Dobšíček trefil Maléře a domácí budou zahrávat rohový kop.

82
    Gebauer měl prostor i čas k zakončení, jeho pokus z patnácti metrů však zamířil vysoko nad bránu.

81
    Před dotírajícím Horváthem poslal míč nekompromisně do zámezí Martin Zagol.

80
    Hlochův vynikající a přesný centr do vápna zpracoval Horváth, následnou střelu břeclavského útočníka vykryl Godula. Důležitý zákrok mladého brankáře Opavy.

79
    Němec vzápětí hlavičkoval, jeho pokus však nebyl příliš razantní a Zádrapa si na něj bez problému počkal.

79
    Němcův centr vyhlavičkoval pryč z šestnáctky Šenk.

78
    Na rohový kop si dobře vyběhl Godula, který ve výskoku ukořistil míč a vzápětí rozehrál.

77
    Horváth se rozhodl situaci řešit individuálně, postavil si hlavu a snažil se vniknout do šestnáctky sám, vybojoval alespoň rohový kop.