Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Méty – Caen 3:2 (kon.) | Montpellier – Évian TG 2:0 (kon.) | Nice – Lyon 1:3 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 01.11.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:54:12)

Statistiky

Držení míče: 55 % : 45 %
    Střely celkem: 17:4
    Střely na branku: 8:1
    Rohy: 6:5
    Fauly: 6:11

Rozhodčí ukončil zápas a ten tak končí dělbou bodů po výsledku 1:1. Domácí sice vstoupili do druhého poločasu podobně aktivně, jako v první části, jenže udeřilo na druhé straně, když se po centru prosadil hlavou Gradel. Oba týmy pak mohly strhnou výhru na svou stranu, každý tým mohl skórovat z penalty, ale jak Origi na straně Lille, tak Gradel u hostů neuspěli a dali vyniknout gólmanům.

90+3
    Přímý kop Gradela

90+2
    Vzal to na sebe Gradel, jeho rána Enyeamu vyděsila, přesto ji domácí gólman zvládl vyrazit!

90+1
    Hosté budou moci rozhodnout, neboť mají k dispozici přímý kop z velice zajímavé vzdálenosti.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídají i hosté, zahrát si jde Florentin Pogba, z trávníku odchází pomalým krokem Romain Hamouma.

88
    Tak nakonec nic, Corchia pouze trefil dvoučlennou zeď.

88
    Utkání graduje, je tu zajímavý přímý kop pro Lille. Bude to centr z pravé strany.

86
    Domácí vystřídali, odešel Michael Frey, na závěrečné minuty nastoupil Nolan Roux.
    Gradel taky neproměňuje penaltu!

85
    K penaltě se postavil Gradel, jenže ani on neuspěl! Enyema zvolil tu správnou stranu a ránu vyrazil!

84
    Penalta tentokrát pro Saint-Étienne! Hamouma se vřítil do vápna, byl podražen Souarém a sudí neváhal!

82
    Přesto Michael Frey zajel do gólmana a po zásluze obdržel žlutou kartu.

82
    Frey šel neohroženě do souboje s Ruffierem, jenže zbytečně, neboť míč přebíral v ofsajdovém postavení.

81
    Je tu závěrečná desetiminutovka utkání, těšme se na dramatický závěr.

79
    Rohový kop tentokrát pro hostující barvy, Hamouma se snažil ukličkovat soupeře, jenže to zvládl sám na sobě. Je tu odkop od branky Lille.

Aleš Pur

Branky: 16. Frey – 60. Gradel (Tabanou)

Karty:   76. Souaré (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Bayal Sall (SET), 42. Diomande (SET)

Neproměněná penalta: 72. Origi (LIL), brankář Ruffier zneškodnil – 85. Gradel (SET), brankář Enyeama zneškodnil

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Souaré, Baša – Rodelin (68. Mendes), Gueye, Mavuba (C), Lopes (43. Martin) – Frey (86. Roux), Origi.
    Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.

Rozhodčí: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani