Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:0 (kon.) | Lille – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Méty – Caen 3:2 (kon.) | Montpellier – Évian TG 2:0 (kon.) | Nice – Lyon 1:3 (kon.)
OGC Nice
1:3 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 01.11.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemnou zábavu a hezký zbytek večera. (22:03:25)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Po bezbrankovém poločase jako první udeřili domácí, kteří využili zaváhání Bedina a Puel nádhernou ránou strhl vedení na stranu Nice. S Lyonem to vypadlo zle nedobře, ale pak se v 65. minutě dostal na brankové čáře k míči Bedimo, poslal jej pod sebe, kde Fékir míč přenechal Steedu Malbranqueovi, který nedal Hassenovi šanci. V 81. minutě se mezi tři odvážně pustil kapitán Lyonu Lacazette a otočil vývoj utkání. To hosté potvrdili ještě v nastaveném čase. Autorem branky byl opět hostující kapitán.

90+5
    Alexandre LACAZETTE - 1:3

90+4
    Lyon právě vstřelil branku!
    ALEXANDRE LACAZETTE střílí druhou branku v dnešním utkání. Míč pro něj vybojovali spoluhráči. Hostující kapitán se vydal středem na branku Hassena. za vápnem napřáhl a míč se zastavil až v síti.

90+4
    Umtiti si šikovně pustil míč okolo Kozziela, který jej fauloval. To plně hostům vyhovuje.

90+3
    Lacazette sice upadl, ale s míčem může hrát dál Genevois, který s ním peláší podél pravé postranní čáry.

90+2
    Nedorozumění Lyonu využívá Hassen a posílá míč dalekým odkopem až na polovinu hostů.

90+1
    Yattara z obrovského úhlu minul Hassenovu branku. Domácí brankář bude kopat ze země od své svatyně.

90+1
    Hlavní rozhodčí totiž nastavil 4 minuty.

90
    Lyon drží míč a pomalu se chystá na zdržovací taktiku.

89
    Tak to je neuvěřitelné! Pleá z voleje trefil tyč. Míč se odrazil k dobíhajícímu Ericu Bauthéacovi, který asi z metru minul prázdnou branku!

89
    Tak ani Mendy nemá přesné pasy. Míč prolétl celým pokutovým územím Lyonu.

87
    Bauthéac na pravé straně našel prostor k centru. Míč poslal až na zadní tyč, kde nebyl nikdo z domácích. Lopes míč před brankovou čárou mimo svou svatyni udržel ve hře. Jallet to jen s podivem sledoval.

86
    Střelecké pokusy přímo na branku prozatím 2 – 7.

85
    A vzápětí další roh Nice.

David Sochor

Branky: 51. Puel (Bauthéac) – 65. Malbranque (Bedimo), 81. Lacazette (Tolisso), 90+4. Lacazette (Mvuemba)

Karty:   29. Mendy (NIC), 40. Palun (NIC), 44. Bauthéac (NIC) – 78. Fékir (LYO)

OGC Nice: Hassen – Palun, Genevois, Bodmer (C) (46. Gomis), Amavi – Rafetraniaina (63. Eysseric), Mendy – Puel (71. Kozzielo), Eduardo, Bauthéac – Pléa.
    Náhradníci: Pouplin – Gomis, Eysseric, Kozzielo, Cvitanich, Maupay, Bosetti.

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Bisevac, Umtiti, Bedimo (71. Koné) – Malbranque, Mvuemba, Tolisso – Njie (76. Yattara), Lacazette (C), Fékir (82. Ghezzal).
    Náhradníci: Gorgelin – Zeffane, Koné, Rose, Ghezzal, Yattara, Bahlouli.

Rozhodčí: Delerue – Moreau, Lang