Newcastle – Liverpool 1:0 (kon.) | Arsenal – Burnley 3:0 (kon.) | Chelsea – Queens Park 2:1 (kon.)
Everton – Swansea 0:0 (kon.) | Hull City – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – West Brom 0:1 (kon.)
Stoke – West Ham 2:2 (kon.)
Arsenal FC
3:0 (0:0)
Burnley FC
Sobota 01.11.2014, 16:00 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League

To je z dnešního online přenosu z Premier League vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na shledanou! (18:21:27)

Ofsajdy 2 – 4

Hosté z Burnley nedokázali ani v desátém kole zvítězit a proto se stále krčí na posledním místě celé soutěže se čtyřmi body. Arsenal se posunul na průběžnou 4. pozici.

Alexis Sánchez vstřelil v posledních 3 zápasech úcti hodných 5 branek a s celkovým počtem 7 gólů se tak dělí o třetí pozici kanonýrů Premier League.

Je za námi klání 10. kola mezi Arsenalem a Burnley, které nakonec skončilo 3:0 ve prospěch domácích.
    První poločas nám nabídl ne příliš atraktivní podívanou, Arsenal si především lámal zuby na poctivé obraně Burnley. To druhý poločas probíhal v mnohem jiném duchu. Kanonýři na Burnley vlétli a vypracovali si několik tutových šancí, především z kopaček Alexise a Oxlade-Chamberlaina, kteří ne a ne vstřelit úvodní branku. To se nakonec povedlo komu jinému než A. Sánchezovi, jenž si skvěle naskočil na centr Chamberse a bylo to 1:0. O dvě minuty později dorazil míč do branky asistent u prvního gólu Chambers. V 91. minutě korunoval svůj vynikající výkon druhou brankou v zápase Alexis Sánchez. Burnley se v celém zápase dostalo do jediné vyložené šance, kterou neproměnilo a především díky heroickému výkonu brankáře Heatona obdrželo pouze 3 branky.

90+3

90+2
    Do velké šance se dostalo Burnley! Po zmatku v obraně domácích se k míči dostal Danny Ings, který však obrovskou příležitostí pohrdl.
    Alexis SÁNCHEZ - 3:0

90+1
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Je to 3:0 pro Arsenal! Třetí branka byla v posledních minutách na spadnutí. Po centru Gibbse se k míči dostal nejlepší hráč tohoto utkání ALEXIS SÁNCHEZ, který s přehledem posílá Gunners do tříbrankového vedení.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty.

88
    A znovu fantastický zákrok brankáře Heatona, tentokrát po střele Ramseyho.

86
    A znovu Podolski! Jeho dělovka z voleje skončila na tyči!

85
    Burnley se musí cítit tento zápas jako na kolotoči. Nebýt Heatona, tak je skóre pravděpodobně mnohem vyšší. Tentokrát předvedl fantastický zákrok po střele Walcotta.

84
    Obrovskou šanci na vstřelení třetí branky měl Podolski! Po rohu Cazorly předvedl skvělý volej, ale mnohem lepší zákrok předvedl brankář Heaton.

82
    Danny Ings prokázal dobrou techniku, obešel obránce domácích a vystřelil přibližně z dvaceti metrů, bohužel pro hosty pouze doprostřed brány, kde stál připravený Szczesny.