Newcastle – Liverpool 1:0 (kon.) | Arsenal – Burnley 3:0 (kon.) | Chelsea – Queens Park 2:1 (kon.)
Everton – Swansea 0:0 (kon.) | Hull City – Southampton 0:1 (kon.) | Leicester – West Brom 0:1 (kon.)
Stoke – West Ham 2:2 (kon.)
Stoke City
2:2 (1:0)
West Ham United
Sobota 01.11.2014, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Rozhodčí Foy dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Stoke City remizovalo s West Hamem United 2:2. Domácí fotbalisté dnes byli aktivnější, a tak by jim lépe slušela výhra, ale udělali dvě chyby, za které byli potrestáni, a tak musí brát i bod. Stoke šlo do vedení ve 33. minutě, když se trefil Moses a domácí hráči začali dobře i druhý poločas, kdy se v 56. minutě dostali do dvoubrankového vedení, o gól na 2:0 se postaral Diouf. Nicméně hosté se nevzdali, vypracovali si dvě střely na branku a obě dokázali proměnit. Na 2:1 snižoval v 60. minutě Valencia a v 73. minutě vyrovnal na 2:2 Downing. Velkou pochvalu dnes zaslouží brankář Adrián, který si připsal čtyři velmi skvělé zákroky, a pomohl tak svému týmu k bodu. West Ham spadl na 5. příčku a Stoke zůstává na 12. pozici. Oba celky si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera. (17:57:27)

90+3

90+2
    Hosté se sice ubránili, ale k odraženému míči se dostal Shawcross, jenž pálil z voleje, ale Collins se mu do střely obětavě položil a zablokoval ji.

90+2
    Domácí tým na svého soupeře vyvíjí tlak a rád by se dostal do vedení. Nyní budou fotbalisté Stoke zahrávat rohový kop.

90+1
    Sidwell odcentroval míč do vápna, kde byl Collins, který hlavou prodloužil balon za sebe, ale tam nikdo ze spoluhráčů nebyl, a tak přidělal práci Jenkinsonovi. Nicméně krajní obránce West Hamu vše zvládl a míč odkopl rychle do bezpečí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Kouyaté a Valencia vyrazili do brejku, ale soupeře ohrozit nedokázali.

89
    Adam odcentroval balon do velkého vápna, ale tam ze všech hráčů nejvýše vyskočil Collins a míč odhlavičkoval do bezpečí.

89
    Kouyaté fauloval a Stoke bude zahrávat volný přímý kop.

88
    Adrián je v pořádku a pokračuje se ve hře.

87
    Domácí fanoušci reagují na ošetření Adriána pískotem.

87
    Adrián je ošetřován, a tak doufejme, že bude v pořádku.

86
    Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet otřesený Adrián, který si vyskočil pro centrovaný míč a protihráč do něj vrazil.

86
    Brankář Begović si dnes nepřipsal ještě ani jeden úspěšný zákrok. Hosté tak všechny střely na branku proměnily.

83
    Cameron se ocitl v obrovské šanci, když mířil ke vzdálenější tyči, avšak jeho pokus branku těsně minul. Vypadalo to, že Adrián balon vytlačil na rohový kop, ale rozhodčí nařídil odkop od brány.

82
    Domácí tým dostal výhodu rohového kopu, který si vzal na starost Adam a rozehrál nakrátko. Fotbalisté Stoke svého soupeře neohrozili a nyní se s míčem pohybují až na vlastní polovině.

82
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Bojan Krkić, přichází Charlie Adam.

Lucie Rapantová

Branky: 33. Moses, 56. Diouf (Walters) – 60. E. Valencia (Downing), 73. Downing (E. Valencia)

Karty:   54. Sidwell (STK) – 66. Collins (WHU)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 10:4.
    Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross (C), Wilson, Pieters – N´Zonzi, Sidwell – Diouf, Walters, Moses – Krkić (82. Adam).
    Náhradníci: Sørensen – Muniesa, Teixeira, Ireland, Adam, Arnautović, Assaidi.

West Ham United: Adrián – Jenkinson, Collins, Reid (24. Tomkins), Cresswell – Noble (C) (68. Nolan), Song, Kouyaté – Amalfitano (46. Cole), E. Valencia, Downing.
    Náhradníci: Jääskeläinen – Tomkins, O´Brien, Jarvis, Zárate, Cole, Nolan.

Rozhodčí: Foy – McDonough, Hatzidakis