Mohuč – W. Brémy 1:2 (kon.) | Hannover – Frankfurt 1:0 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Hamburg – Leverkusen 1:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 2:1 (kon.)
Bayern Mnichov
2:1 (0:1)
Borussia Dortmund
Sobota 01.11.2014, 18:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

Bayern Mnichov si vytvořil v prvním poločase několik šancí, jenže si vylámal zuby na Romanu Weidengellerovi a Marco Reus navíc poslal Dortmund po půlhodině hry do vedení. Po přestávce si ale svěřenci Pepa Guardioly zpravili chuť, když zásluhou Roberta Lewandowskiho a Arjena Robbena dokázali zápas otočit. Dortmund odehrál dobrý zápas, a to zejména v prvním poločase, na body to ale opět nestačilo. Konečný výsledek. Bayern Mnichov 2 Borussia Dortmund 1. (20:26:34)

90+3

90+3
    Brankář Roman Weidenfeller se vydal do šestnáctky, aby se pokusil vyrovnat a po rozehrání rohového kopu se dostal do zakončení! Manuel Neuer byl ale u své levé tyče připraven.

90+2
    Marco Reus rozehrál standardní situaci a do šestnáctky Bayernu posílal dobrý centr, který odvrátil na rohový kop Jerome Boateng.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Dortmund sice vedl, ve druhém poločase ale inkasoval dva góly a nyní už má jen několik okamžiků na to, aby se pokusil vybojovat alespoň bod.

88
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Sebastian Rode.
    Arjen ROBBEN - 2:1

86
    Bayern právě vstřelil branku!
    ARJEN ROBBEN zachoval chladnou hlavu a otáčí vývoj zápasu!! Robben se postavil k rozehrání pokutového kopu a přízemní střelou uklidil míč přesně k levé tyči.

85
    Žlutou kartu dostává Neven Subotić (Borussia Dortmund).

85
    Bayern bude zahrávat penaltu!

84
    Claudio Pizarro skvěle zasekl míč v šestnáctce a poté napřáhl ke střele, kterou Roman Weidenfeller dokázal skvělým zákrokem zneškodnit!

83
    STŘELY CELKEM: Bayern 23 Borussia 9

81
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Adrián Ramos.

81
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Claudio Pizarro.

80
    Arjen Robben centroval z levé strany dobře na vzdálenější tyč, Thomas Müller se ale do zakončení nedostal.

78
    Mehdi Benatia odvedl v obraně dobrou práci a odvrátil útok Borussie.

76
    Do konce zápasu zbývá 15 minut. Bayern Mnichov hraje s Borussií Dortmund nerozhodně 1:1.

Tomáš Reiner

Branky: 72. Lewandowski, 86. Robben (pen.) – 31. Reus (Aubameyang)

Karty:   37. Alonso (BAY) – 62. Piszczek (DOR), 85. Subotić (DOR)

Bayern Mnichov: Neuer – Benatia, J. Boateng, Alaba – Robben, Lahm (C), Alonso, Bernat – T. Müller (81. C. Pizarro), Lewandowski (88. Rode), Götze (70. Ribéry).
    Náhradníci: Zingerle – Dante, Rafinha, Ribéry, Shaqiri, Rode, C. Pizarro.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Papastathopoulos, Hummels (C) (46. Subotić), Durm – S. Bender, Kehl – Mchitarjan, Kagawa (72. Großkreutz), Reus – Aubameyang (81. Ramos).
    Náhradníci: Langerak – Subotić, Gündoğan, Großkreutz, Ginter, Immobile, Ramos.

Rozhodčí: Manuel Gräfe. Asistenti: G. Kleve, T. Schiffner. Čtvrtý rozhodčí: M. Schmidt