Chomutov – Letňany 4:1 (kon.) | Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Zlín – Havířov 11:0 (kon.)
K. Vary – PZ Kladno 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Písek – Pardubice 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:0 (kon.)
IHC Králové Písek
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 01.11.2014, 14:30 • ZS Písek • Extraliga staršího dorostu

Od druhé třetiny byli Písečtí hostům z Pardubic rovnocenným soupeřem. Ve třetí třetině byl k vidění tuhý boj – nikdo nechtěl udělat chybu. A když domácí své příležitosti nevyužili, odhodlali se v závěru ke hře bez brankáře. Tu sice Východočeši nevyužili, ale v poslední minutě přesto kapitán Voženílek zvýšil na konečných 1:3. (16:30:41)

60:00

59:18
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Zřejmě je rozhodnuto. DAVID VOŽENÍLEK se zmocnil mezi kruhy puku a trefil se přesně pod Hauserovu vyrážečku. Bez asistence.

59:10
    Hauser se vrací do branky. Vhazuje se před ním.

59:00
    Kozák si zahrál na brankáře a lapil puk mířící do branky.

58:41
    Domácí hrají bez gólmana.

58:41
    Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Po zakázaném uvolnění se vhazuje před píseckou brankou.

57:48

57:31

57:02
    Hra 4 na 4 víc svědčí Východočechům. Na střelu Horyny Hauser dobře viděl.

56:22
    Po závaru před domácí brankou se vzahuje ve středním pásmu. Hosté byli na brankovišti až příliš aktivní.

55:48
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za podražení si jde sednout i pardubický Dušek.

55:38
    Boček od modré zamířil jen do Hauserovy lapačky.

55:31
    Bednařík (PIS) si odpyká dvě minuty za podražení.

53:38
    Hosté si vzali oddechový čas. Potřebují trochu víc klidu na svých hokejkách.

52:48
    Iniciativy se pro změnu ujali domácí dorostenci.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 29. Bednařík – 11. Horyna (Krejčík), 16. Voženílek, 60. Voženílek

IHC Králové Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Marek, Javůrek, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Branský, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa
    HC Dynamo Pardubice: Klouček – Faltys, Horyna, Žouželka, Kučera, Mikulčák, Boček, Budík, Bureš, Krejčík, Tomaník, Petrus, Hoskovec, Roubal, Machala, Kubišta, Dušek, Voženílek

Rozhodčí: Svoboda – Oudes, Vavruška