Penafiel – Estoril 1:2 (kon.) | Guimarães – Sporting 3:0 (kon.) | Porto – Nacional 2:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
3:0 (2:0)
Sporting Lisabon
Sobota 01.11.2014, 19:00 • Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga

To je pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (21:12:42)

Rohové kopy 8 – 5

Je tady konec utkání utkání mezi Vitórií SC Guimarães a Sportingem Lisabon. Domácí byli lepším týmem po většinu utkání, Sporting dnes působil velice bezzubě.
    Skóre střetnutí otevřel po hlavičce v 15. minutě Bouba, kterého následoval podobným gólem ze 42. minuty Afonso. Třetí, pojišťující branku přidal v 82. minutě kapitán domácích André, který vzal na svá bedra pokutový kop a zvýšil na definitivních 3:0.
    Domácí se touto výhrou dostali na průběžnou druhou pozici, 2 body za vedoucí Benficu. Hosté z Lisabonu zatím zůstávají na čtvrtém místě.

90+4

90+3
    Stadionem to jen zahučelo po dalekonosné střele Cafú.

90+2
    Domácí fanoušci oslavují jednoznačné vítězství svého celku.

90
    Hlavní rozhodčí Miguel nastavil nad rámec základní hrací doby 4 minuty.

90
    Poslední střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází pravděpodobně nejlepší hráč utkání Hernani, jehož na trávníku nahradí Cafú.

89
    Obrovskou šanci na zvýšení skóre měl Hernani! Jeho krásná rána se však odrazila od břevna mimo branku hostí.

86
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Bernard, přichází Ricardo.
    André ANDRÉ (pen.) - 3:0

82
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají třetí branku! Na penaltový puntík si míč umístil kapitán ANDRÉ ANDRÉ, který se nemýlil a střelou o tyč zvyšuje na 3:0!

81
    Byla nařízena penalta pro Guimarães! K dorážce se dostával kapitán André, jenže byl faulován Cedricem. Hlavní sudí odpískal pokutový kop.

75
    A další žlutá karta, tentokrát na straně Sportingu. Dostal ji Paulo Oliveira za nedovolený zákrok na kapitána domácích Andrého.

71
    Domácí si vypracovali pěknou šanci. André posunul míč na Bernarda, který přestřelil Patríciovu branku.

68
    Po škaredém faulu zezadu na Capela si žlutou kartu vysloužil střelec první branky Bouba.