Benátky n/J – Havířov 0:5 (kon.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:5 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 5:0 (kon.) | Most – Motor ČB 2:7 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:0 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 01.11.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Kadaň nakonec Prostějov poráží 3:0, ve třetí třetině skóroval Hammerbauer. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost! (19:46:17)

60:00

59:40
    Potrestána hráčská lavice Prostějova, trest odsedí Kajaba.

58:42
    Bartejsovu dělovku Šimboch likviduje.

57:29
    Po Szathmáryho nahození Šimboch přerušil, vhazuje se po jeho levici.

56:12
    Mazanec se protáhl kolem pravého mantinelu a vyslal bekhendovou střelu, která končí v Šimbochově rukavici.

55:15
    Řezáč vystřelil od modré, našel Strmeňovu lapačku.

54:49
    Domácí v plném počtu. Jestřábi byli v přesilovce neškodní.

52:49
    Domácí Berlev vyloučen na dvě minuty za úder loktem. Po jeho zákroku se z ledu dlouho zvedal Coufal.

50:44
    Po pěstním souboji Hlavy s Kovaříkem, který rozhodčí nakonec ukončil, jsou oba aktéři vyloučeni na 5 minut + do konce utkání.

50:14

49:38
    Lukáš Novák střílel z pravého kruhu, skulinku mezi Šimbochovými betony nenašel.

48:14
    Hostující Duba vyloučen za držení.

46:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Na levém křídle nabral rychlost Hlava, přihrávkou našel Lukáše Nováka, jenž už sice byl v palebném postavení, ale naservíroval puk JANU HAMMERBAUEROVI, který zavěsil pod víko prostějovské branky. Asistence: Lukáš Novák, Nicolas Hlava.

45:29
    Ofsajd Prostějova.

44:08
    Úplně volný Chlouba pádil na Šimbocha, z bezprostřední blízkosti však napálil pouze jeho hrudník!

43:33
    Lehnert se rozjel na pravém křídle a dostal dost prostoru k zakončení, branku však z mezikruží přestřelil.

43:01
    Špatná rozehrávka Kadaně končí zakázaným uvolněním.

42:18
    Přízemní rána Malého končí na pravém betonu Strmeně.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 5. Berlev (Pavlas), 23. Kadlec (Bartejs), 47. Hammerbauer (L.Novák, Hlava)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Stehlík, Mazanec, Trefný, Szathmáry, Bartejs, Pavlas, Opalek – Jíra, Chlouba, Ton – Novák J, Hejcman, Novák L – Kadlec, Kůs, Berlev – Lehnert, Hammerbauer, Hlava
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Kolibár, Roupec, Řezáč, Skřivánek, Matyáš, Jedlička, Malý – Indra, Meidl, Kajaba – Coufal, Luňák, Kovařík – Stejskal, Duba, Ciencala – Kuncek, Padělek

Rozhodčí: Würtherle – Štofa, Beneš