Benátky n/J – Havířov 0:5 (kon.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:5 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 5:0 (kon.) | Most – Motor ČB 2:7 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
Rytíři Kladno
Sobota 01.11.2014, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Po měsíční pauze se opět potkali týmy Litoměřic a Kladna a znovu bylo k vidění atraktivní utkání, jenž lahodilo oku diváka. K vidění bylo hned devět přesných zásahů, přičemž hned dva si připsal Jakub Šulc. Velmi vyrovnané utkání nakonec rozhodla třetí třetina ve které hráli Rytíři minimálně deset minut ve čtyřech a Kališníci byli nelítostní. (19:33:49)

60:00

59:46
    Zakázané uvolnění domácích.

59:35
    Stadion Litoměřice si vyžádal oddechový čas.

58:56
    Zděnek Doležal dostal kotouč za brankovou čáru, ale kvůli postavení domácího hráče v brankovišti nebyla branka uznána.

57:34
    Hosté jsou konečně po několika dlouhých minutách v oslabení kompletní.

57:30
    Chábera se opravdu nenudí. Tentokrát vytěsnil střelu Ryse.

57:08
    Nejprve střílel Špelda, jehož střelu vyrazil Chábera, který si ale poradil i s následnou dorážkou V. Bílka.

56:29
    Chábera teď vytáhl rychlou lapačku proti střela Procházky.

55:46
    Míkova střela končí na vyrážečce Chábery.

54:58
    Kalla předal z poza brány Rysovi, jenž rychlou střelou nedokázal překonat Cháberu.

52:29
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Další využitá přesilová hra Litoměřic! ZDENĚK DOLEŽAL z vrcholu kruhů vymetl pavučinu v levém rohu Cháberovy brány. Asistence: Jakub Šulc, Vítězslav Bílek.

51:09
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

50:26
    Vyloučení hostí. Dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku + trest ve hře dostává Jan Látal.

50:20
    Již čtvrtá využitá přesilová hra Stadionu! První útočné komando Litoměřic rozebralo bránící trojici na šroubky. Ve finální fázi přihrál Kalla skrz brankoviště na osamoceného VÍTĚZSLAVA BÍLKA, který pohodlně zasunul do odkryté klece. Asistence: Jaroslav Kalla, Jiří Rys.

49:59
    Opět Krstev! Tenkrát však Chábera ukryl jeho střelu v náručí.

49:46
    Krstevu střelu vyrazil Chábera do rohu.

49:09
    Vyloučení hostí. Deset minut + osobní trest do konce utkání dostává David Růžička.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 11. Procházka (Novák, Švagrovský), 17. Kalla (Rys, Šulc), 31. Šulc (Kalla, Krstev), 43. Šulc, 51. Bílek (Kalla, Rys), 53. Doležal (Šulc, Vítězslav) – 14. Eberle (Růžička, Melka), 20. Pitule (Dragoun), 28. Stach (Tenkrát, Kolářík)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Šulc, Krstev, Míka, Plášil, Špelda, Mikliš, Málek, D. Bílek – V. Bílek, Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Procházka – Doležal, Antončík, Ondráček – Schwamberger, Brandejský.
    Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Růžička, Chalupa, Kolařík, Kužel, Látal, Gutwald – Hořava, Dragoun, Rudovský – Tenkrát, Strach, Melka – Redlich, Pitule, Eberle – Havlíček, Lukáč, Strnad.

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Samuel.