Boston – Ottawa 4:2 (kon.) | Toronto – Chicago 3:2 (kon.) | Tampa – Washington 4:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:1 (kon.) | New Jersey – Columbus 3:2 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:1 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 5:0 (kon.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Minnesota – Dallas 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.)
Boston Bruins
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Ottawa Senators
Neděle 02.11.2014, 00:05 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásnou neděli. (03:01:13)

0+1, 1 střela, čas na ledě 16:23

V souboji dvou týmů z Východní konference nakonec zvítězili dvoubrankovým rozdílem hráči Bostonu. Svěřenci trenéra Clauda Juliena získali rozhodující náskok ve druhé třetině, když se dvakrát trefil Matt Fraser, který v sestavě Bruins na poslední chvíli nahradil Davida Krejčího.

60:00

59:56
    Zápas se dohrává ve středním pásmu.

59:48
    Hned po vhazování pálil Karlsson, trefil však pouze prvního bránícího hráče.

59:44
    Po Raskově zákroku si kouč hostujícího výběru vyžádal time-out. Dává svým svěřencům poslední pokyny.

59:29
    Senátoři se propracovali do útočného pásma. Robin Lehner opouští branku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Boston si z dnešního utkání odnese dva body.

58:57
    Lehner navíc musel po jednom z nahození ukrýt kotouč do lapačky. Boston si vynucuje vhazování v obranné třetině soupeře.

58:44
    Při dalším útočeném snažení přicházejí Senátoři o kotouč již na obranné modré.

58:20
    Hraje se dlouho bez přerušení v obranném pásmu Ottawy. To hraje domácím do karet.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetího dějství.

57:29
    Medvědi přistupují ke koncovce zápasu se vší zodpovědností. Nadále aktivně napadají rozehrávku soupeře.

56:38
    Senátoři ztratili kotouč ve středním pásmu. Naštěstí pro ně ale Gagneho střele skončila pouze na bruslích jednoho z bránících hráčů.
    Mika ZIBANAJED - 4:2

55:43
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Tak přece jen Senátoři vykřesávají alespoň malou jiskřičku naděje. Po sérii chyb v obranné třetině se ke kotouči dostal Alex Chiasson. Čtyřiadvacetiletý kanadský forward neprodleně nahrál MIKU ZIBANAJEDOVI, který bekendovou kličkou překonal Tuukka Raska. Asistence: Alex Chiasson.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 19. Marchand (Bergeron), 32. Fraser (Eriksson, Soderberg), 33. Fraser (Soderberg, Trotman), 42. Seidenberg – 20. Stone, 56. Zibanajed (Chiasson)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Seidenberg, Hamilton, Morrow, McQuaid, Warsofsky, Trotman – Lucic, Fraser, Griffith – Kelly, Bergeron, Gagne – Marchand, Soderberg, Eriksson – Paille, Campbell, Smith
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Phillips, Karlsson, Cowen, Ceci, Wiercioch, Gryba – MacArthur, Turris, Ryan – Michálek, Zibanejad, Chiasson – Smith, Legwand, Neil – Hoffman, Lazar, Stone

Rozhodčí: Steve Kozari, Justin St. Pierre, Brad Kovachik, Brian Murphy

Diváci: 17 565