Boston – Ottawa 4:2 (kon.) | Toronto – Chicago 3:2 (kon.) | Tampa – Washington 4:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:1 (kon.) | New Jersey – Columbus 3:2 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:1 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 5:0 (kon.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Minnesota – Dallas 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Arizona Coyotes
Neděle 02.11.2014, 00:10 • PNC Arena, Raleigh (kapacita 18680 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (02:49:06)

Hvězdy utkání:
    1. Cam WARD (CAR) – 25 úspěšných zákroků, 0 inkasovaných gólů, úspěšnost zásahů 100%, 1. čisté konto v sezóně

Největší čas na ledě: Sekera 22:28 – Ekman-Larsson 25:55

Branky a nahrávky: 4. Lindholm (Bellemore, Gerbe), 18. Lindholm (Nash, Faulk), 36. Tlustý (E. Staal, Faulk). Diváci: 10870. Rozhodčí: L’Ecuyer, Joannette – Racicot, Alphonso.

Carolina se může radovat! Hurikánům se dnes poprvé v letošní sezóně podařilo zvítězit, když celkem jednoznačným způsobem smázla na svém ledě Arizonu 3:0.

Skóre dnešního střetnutí otevřel již ve 4. minutě Elias Lindholm, který se nadvakrát prosadil z dorážky Bellemorovy střely. V závěru třetí části se pak ocitl ve velké šanci Doan, svůj únik ale nedokázal proměnit.

V podstatě z protiakce se pak jako přes kopírák prosadil opět mladý švédský útočník Elias Lindholm, který opět využil zmatků před brankou Coyotes.

Ve 36. minutě se pak v přesilové hře prosadil Jiří Tlustý, pro něhož to byla již šestá branka v letošní sezóně. Nutno ale dodat, že velkou zásluhu na třetí brance Hurricanes má brankář hostů Smith.

Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, Carolině se podařilo uhájit tříbrankové vítězství a poprvé v sezóně se tak Hurricanes mohou radovat. Se 4 body se však od samotného ligového dna neodlepí, Coyotes zůstávají poslední v Západní konferenci.

60:00

59:47
    Cam Ward se ještě prezentoval parádním zákrokem lapačkou proti střele Keitha Yandlea od modré čáry.

59:28
    Murphyho střela končí za brankou, hosté se ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

59:05
    Už probíhá poslední minuta třetí třetiny, Connor Murphy nahazuje puk do útočného pásma.

58:49
    Cam Ward si připsal další úspěšný zákrok. Pokud se mu podaří udržet čisté konto, stane se tak poprvé od března 2012!

58:30
    Tlustý ještě vytvořil zajímavou příležitost pro Erica Staala, kapitán domácích ale Smithe neprostřelil.

58:16
    Brad Malone a Kyle Chipchura si nyní něco vysvětlovali u mantinelu, k bitce nakonec nedošlo, oba hříšníci ale dostávají menší tresty za nesportovní chování.

57:50
    Vitale dobrou prací připravil šanci pro McMillana, ten ale než si připravil kotouč na střelu, tak byl doražen obránci Caroliny.

57:27
    Puk se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:05
    Domácí hráči už pouze vyhazují puky z vlastního pásma do co nejbezpečnějších míst od své vlastní branky.

56:28
    Dnes hodně aktivní Martin Erat byl nyní přistižen v ofsajdu.

56:08
    Gagnerův pokus z otočky končí vysoko nad brankou, domácí následně otáčí hru na druhou stranu.

55:34
    Po chybě Michálka se dostával do šance McClement, před brankou ale nedokázal zpracovat kotouč.

54:49
    V další šanci se ocitl Justin Faulk, ani on se ale z dorážky neprosadil.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 4. Lindholm (Bellemore, Gerbe), 18. Lindholm (Nash, Faulk), 36. Tlustý (E. Staal, Faulk)

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera, Faulk, Gleason, Harrison, Hainsey, Bellemore – Tlustý, E. Staal (C), Skinner – Gerbe, Nash, Lindholm – Boychuk, Rask, Terry – Malone, McClement, Dwyer
    Trenér: Bill Peters.

Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Schlemko, Michálek – Boedker, Vermette, Doan (C) – Klinkhammer, Hanzal, Erat – Gagner, Hodgman, Korpikoski – McMillan, Vitale, Chipchura
    Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Joannette – Racicot, Alphonso

Diváci: 10870