Plzeň – Kometa Brno 3:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:1 (kon.)
Sparta – Zlín 3:4 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Litvínov – Slavia 0:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (2:4, 0:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 16.11.2014, 15:30 • KV Arena Karlovy Vary • Tipsport extraliga

A je tu konec dnešního utkání, o kterém bezesperu rozhodla velice sporná situace v první třetině. Třinec v přesilové za krvavé zranění během pěti minut vstřelil 3 branky, čímž otočil na konečných 4:2. Já se s Vámi loučím a těším na další utkání. (17:49:08)

60:00

59:30
    Domácí ztratili převahu v pásmu a Třineckým se podařilo vyhodit.

59:04
    Polanský (TRI) nabídne dvě minuty přesikové hry. Domácí hrají tak 6 proti 4.

58:27
    Odražený puk málem skončil v prázdné brance domácích, ale jen o kousek šel nakonec mimo.

57:55
    Střela od modré, vyražení a pokus Hrušky bekhendem, který Hrubec vystihl lapačkou.

57:49
    Lze očekávat hru bez brankáře.

57:49
    Domácí si vzali oddechový čas.

57:45
    Kverka s Dudou podusili obranu Třince, nakonec je vítězem Hrubec, brankář Třince, který dokázal všechny pokusy odrazit a zlikvidovat.

57:04
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Závorku.

56:25
    Tomeček dokázal za brankou získat opět kotouč, náhle ho ale rychle odevzdal nepřesnou přihrávkou.

55:33
    Oceláři se po dlouhé době dostali do menšího tlaku a vyústil z toho zákrok Závorky nejdříve betony a následně ukrytím kotouče pod lapačku.

54:53
    Vachovec pálil tvrdě a Duda se následně snažil dorážet, ale neúspěšně.

54:29
    Kotouč končí v ochranné síti, následně proběhne komerční pauza a pak vhazování.

53:55
    Pšurného střela zamířila do pravého betonu Hrubce.

53:10
    Skuhravý s Hruškou se snažili teď zpoza branky něco vymyslet. Skuhravý poslal kotouč před branku na Hrušku, ale ten ve vysoké rychlosti ho nedokázal usměrnit za záda Hrubce.

51:25
    Tomeček u pravého mantinelu chtěl zkusit nahrát přes obránce, ale to se mu nepodařilo.

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 8. R. Hruška (Redlihs, Balán), 13. Heizer – 4. Hrňa (Orsava, Roth), 15. Orsava (Kreps, Roth), 16. Adamský (Nosek, Polanský), 18. Nosek (Polanský, Roth)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Deyl, Bičánek, Šmach, Redlihs, Tomeček J., Šafář – Vachovec, Kverka, Duda – Heizer, Skuhravý, Hruška D. – Pšurný, Balán, Tomeček V. – Štals, Hruška R., Koblasa.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hemerlík) – Linhart, Roth, Trončinský, Nosek, Doudera M., Matyáš, Doudera L., Foltýn – Orsava, Kreps, Hrňa – Adamský, Polanský, Dravecký – Rufer, Růžička, Rákos – Matuš, Kindl, Jašek.

Rozhodčí: Hodek, Hejduk – Brejcha, Suchánek