Kometa Brno – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Zlín – Přerov 10:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:6 (1:2, 2:3, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 20.11.2014, 16:20 • Sportcentrum Lužánky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je od nás z Brna vše. Přejeme příjemný zbytek dne. (18:28:12)

Hosté tak i ve třetí třetině navýšili své vedení a po výhře 6:3 si odvážejí z Brna plný počet bodů. Domácím hokejistům ve třetí části nepomohla ani zvýšená aktivita, Tomáše Kulicha v bráně Žďáru nedokázali překonat, a nezdramatizovali tak zápas.

60:00

59:55
    Martin Kaut si ještě bezprostředně před koncem utkání odsedí dvě trestné minuty.

59:55
    Konec zápasu okořenila menší výměna názorů mezi Liborem Zábranským a Martin Kautem.

59:10
    Hosté se nyní osvobozují výhozem kotouče po mantinelu, aniž by se dopustili zakázaného uvolnění.

58:45
    Domácí útočí, ale nedokážou se dostat na dostřel branky Tomáše Kulicha.

58:24
    Domácí ještě neskládají zbraně, před malou chvílí si vzali oddechový čas.

58:24
    Kulich zachytil kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po jeho levici.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i zápasu.

57:32
    Kotouč je navíc daleko od brány, kterou hájí žďárský brankář Kulich.

56:54
    Gloz nezachytil na útočné modré dlouhou přihrávku, díky níž se mohl dostat do samostatného nájezdu. Šance domácího týmu na zisk bodů kvapíkovým tempem upadávají.

55:01
    Jan Süss to zkoušel spíše propagačně od levého mantinelu, Kulich předvedl zákrok, po němž se kotouč odrazil vysokým obloučkem mimo bránu.

54:20
    Hosté jsou povzbuzení gólem a momentálně jsou aktivnější.

53:07
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do trháku. Martin Nečas nahrál od mantinelu před bránu na svého jmenovce MARTINA KAUTA, jenž na dvakrát překonal Dostála. Martin Nečas si připisuje již pátý bod v dnešním utkání! Asistence: Martin Nečas.

52:33
    Kaut si najel do mezikruží a vypálil, mířil mimo domácí svatyni.

51:36
    Jasně nejslabší přesilová hra Žďáru v utkání je u konce, Kunc skáče na led a Modrobílí hrají v plném počtu.

51:10
    Nečasovi, který zastává pozici falešného obránce, vůbec nesedla střela, hosté opět přišli a zdá se, že ani oni nebudou na tuto přesilovou hru vzpomínat v dobrém.

50:47
    Domácí se osvobodili výhozem kotouče přes všechny čáry.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 12. Zábranský (Süss, Škvrně), 31. Süss (Svoboda, Mikyska), 38. Čajkovic (Svoboda, Král) – 9. Kukla (Trejbal, M. Nečas), 18. M.Nečas (Kaut, Trejbal), 28. Kukla (M.Nečas, Donda), 33. Kadleček (Kukla, M.Nečas), 34. Kaut, 54. Kaut (M.Nečas)

HC Kometa Brno: Dostál (Pleticha) – Jeřábek, Vávra, Zábranský, Král, Buchal, Vašíček, Gloz, Mikyska – Novák, Klenec, Škvrně (C), Matula, Süss, Kunc, Čajkovič, Svoboda, Novák
    SKLH Žďár nad Sázavou: Kulich (Joska) – Marek, Melichar, Trejbal, Geba, Jirčík, Kukla, Nepokoj – M. Nečas C), Kyncl, J. Nečas, Donda, Pytlík, Kaut, Kadleček, Březina, Caha, Poul

Rozhodčí: Král – Měkýš, Čuňočka