Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Winnipeg Jets
3:4 (0:0, 3:2, 0:2)
Detroit Red Wings
Pátek 21.11.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám pohodový pátek. (05:08:28)

1+1, 4 střely, čas na ledě 18:09

Prakticky bezchybným výkonem ve třetí třetině zvrátili Red Wings průběh utkání. Z ledu si MTS Centre si tak svěřenci Mika Babckova odvážejí zaslouženě dva body za vítězství v základní hrací době. Ze souboje dvou českých gólmanů vzešel o něco lépe Petr Mrázek, který zvlášť v první a druhé dvacetiminutovce několika důležitými zákroky podržel svůj tým.

60:00

59:53
    Red Wings posílají puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Jets mají ještě poslední pokus.

59:39
    Jets zahráli v útočném pásmu vysokou holí, hra se přesunuje do střední třetiny.

59:14
    Byfuglien pálil tvrdě od modré čáry. Kronwall ale jeho pokus zblokoval, a tak Mrázek nemusel zasahovat.

58:51
    Kouč domácích si bere oddechový čas a udílí svým svěřencům poslední pokyny.

58:47
    Až teď se Jets propracovali do třetiny soupeře. Ondřej Pavelec opouští bránu, domácí to zkouší v šesti.

58:32
    Winnipegu utíká kotouč do středního pásma.

58:00
    Poslední dvě minuty třetího dějství.

57:53
    Miller bojoval usilovně před útočnou modrou o kotouč. Na domácího beka však nevyzrál.

57:23
    Wheeler to vzal v situaci dva na dva na sebe, avšak od pravého mantinelu vypálil pouze do připraveného Mrázka.

56:35
    Petr Mrázek pro jistotu přikryl kotouč, který pomalým tempem směřoval na jeho bránu.

56:17
    Red Wings i nadále mají na hřišti znatelnou převahu. Ve třetím dějství nebyl k vidění jediný solidnější útok domácích hráčů.

56:00
    Následuje poslední komerční přestávka v dnešním utkání.
    Tomáš TATAR - 3:4

55:10
    Detroit právě vstřelil branku!
    A Red Wings jdou dokonce poprvé v utkání do vedení. Velkou zásluhu na tom nese opět Justin Abdelkader. Americký forward s číslem 8 se vřítil do útočného pásma a z hranice brankoviště nahrál přesně na TOMÁŠE TATARA, který uklidil kotouč k levé tyči Pavelcovy brány. Asistence: Justin Abdelkader, Jonathan Ericsson.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 23. Byfuglien (Kane, Perreault), 30. Lowry (Scheifele, Frolík), 37. Perreault (Trouba) – 31. Tatar, 33. Franzen (Jurčo, DeKeyser), 53. Abdelkader (Sheahan, Lashoff), 56. Tatar (Abdelkader, Ericsson)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enstorm, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Kane, Perreaut, Byfuglien – Lowr, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Lashoff, Ouellet – Nyquist, Zetterberg, Franzen – Tatar, Sheahan, Abdelkader – Cleary, Helm, Jurčo – Miller, Glendenning, Andersson