Vladivostok – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Novosibirsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.)
Soči – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
CSKA Moskva
Pátek 21.11.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Ode mně je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou. (19:49:34)

Máme tu konec utkání. Dnešním vítězem se stal CSKA Moskva. V dnešním zápase padlo šest gólů a jako první se trefil už v sedmé minutě Wolski, poté dokázal v patnácté minutě vyrovnat Grigorenko a na konci první třetiny ještě dokázal zvýšit na 1:2 Muršak. Ve druhé třetině padl jen jeden gól a to v osmé minutě vyrovnával na 2:2 Immonen. Třetí třetina přinesla dvě branky. Nejdřív se trefil v desáté minutě Stas a poté hned ve dvanácté minutě vyrovnal Blažijevskij. Rozhodující nájezd poté proměnil Ljubimov a hosté tak mohou slavit 2 body do tabulky.

Střely na branku : 26 – 25

LJUBIMOV - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Rozhodující nájezd proměnil ROMAN LJUBIMOV.

0:1
    Jako první pojedou hosté konkrétně Ljubimov.

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi prodloužení a ani to nepřineslo žádnou branku a tak se můžeme těšit na samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Galimov zatím vzdoruje všem střelám domácích a za svá záda kotouč nemíní pustit.

63:59
    Hosté půjdou do třech. Billins (CSK) dostává dvě minuty za sekání!

Martin Penker

Branky a nahrávky: 7. Wolski (Immonen), 28. Immonen (Wolski, Salminen), 52. Blažijevskij (Salminen, Wolski) – 15. Grigorenko (Radulov), 20. Muršak (Kiselevič), 50. Stas (Žarkov), rozh. náj. Ljubimov