Vítkovice – Pardubice 3:2 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:3 (2:3 po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 2:1 (kon.)
Liberec – Sparta 3:6 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (kon.)
HC Slavia Praha
2:6 (0:1, 0:4, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 21.11.2014, 18:15Tipsport extraliga

Spokojenějším týmem je Mladá Boleslav, která zejména díky povedené druhé třetině porazila sešívané jasně 6:2. V poslední dvacetiminutovce se o slávistické trefy postarali Bednář a Sklenář, jediný zásah hostů zaznamenal v dvojnásobné přesilovce Stříteský. (20:52:36)

60:00

59:40
    Je rozhodnuto! Mladá Boleslav kráčí k jasnému vítězství.

58:41
    Kučného ránu od modré Svoboda moc dobře viděl a puk schoval do lapačky.

57:42
    Poslední minuty zápasu se odehrávají v poklidném tempu bez šancí a střeleckých příležitostí.

56:36
    Z blízka dorážel Vas, skulinku ve výstroji Ritticha však nenašel.

55:12
    Sešívaní se ještě snaží o zdramatizování zápasu.
    Jakub SKLENÁŘ - 2:6

53:31
    Slavia právě vstřelila branku!
    Stránský od mantinelu našel Holuba jehož střelu dokázal se štěstím dorazit do hostující klece JAKUB SKLENÁŘ! Asistence: Jan Holub a Jan Stránský.

53:29

53:00
    Divíšek se snažil dorážet volný kotouč na brankovišti, Rittich ale byl úspěšnější a schoval puk někam do výstroje.

51:57
    Pražané hrají v plném počtu.

51:29
    Hosté jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Martin Látal (MBL).

51:24
    Slávisté hrají ve čtyřech.

50:49
    Broš křižně našel Vrbatu, jehož střelu z první dokázal Svoboda zázračně vytěsnit do rohu!

50:10
    Blízko hattricku byl Broš, z úhlu ale branku přestřelil!

49:24
    Ve stejném čase jsou vyloučeni Tomáš Divíšek (SLA) a Adam Svoboda (SLA), za kterého trest odpyká Ronald Knot.
    Matěj STŘÍTESKÝ - 1:6

David Mencl

Branky a nahrávky: 48. Bednář (Tomica), 54. Sklenář (Holub, Stránský) – 20. Broš (Mikulík), 22. Klimenta (Mikulík), 23. Musil (Kučný, Jarůšek), 28. Broš, 40. Jarůšek (Lenc, Trška), 49. Stříteský (Výborný, Klimenta)

HC Slavia Praha: Furch (28. Svoboda) – Kolařík, Krejčí, Holub, Valach, Novák, Knot – Bednář, Vlasák, Tomica – Micka, Vas, J. Doležal – Stránský, Divíšek, Sklenář – Veselý, T. Doležal, Poletín
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Kučný, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Výborný, Lenc – Látal, Vrbata, Pacovský – Jarůšek, Musil, Kubica

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Komárek, Ondráček