Olympik Mělník – Tango Brno 0:9 (kon.) | Vysoké Mýto – Třinec 7:1 (kon.) | Zruč n/S – Balticflora Teplice 1:8 (kon.)
Hradec Králové – Kladno 4:4 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
4:4 (2:2)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 21.11.2014, 20:301. Futsal liga

Ode mě vše, příště se zase těším na počtenou. (22:20:52)

Je za námi utkání plné emotivních situací a také branek, nakonec se ale Mados a Kladno rozcházejí smírně 4:4.

39:33
    Kladnu to nestačí a nebezpečně se vrátilo ke kombinaci na polovině Hradce Králové.

38:52
    Kladno právě vstřelilo branku!
    To je panečku koncovka. Veliký závar před brankou Menšla využívá TOMÁŠ ABRHAM a je znovu vyrovnáno!

38:23
    Kladno jde pochopitelně hned do power play.

38:23
    Oddechový čas pro hosty.

38:23
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Mados se se šestým akumulovaným faulem dostává v minutu a půl před koncem zápasu do jednobrankového vedení. Obrovský závar dokázal ze země využít JIŘÍ VYDARENÝ.

37:55
    Nyní zase v útoku Mados, který se snaží dostat do střelecké pozice.

37:32
    Fitzel však na Maška nevyzrál, ten totiž vytáhl povedený zákrok!

37:31
    Po šestém akumulovaném faulu domácích bude Kladno zahrát první desetimetrový kop zápasu.

37:26
    V útoku jsou nastěhování hosté.

37:00
    Jsou před námi poslední tři minuty dramatického druhého poločasu a také celého zápasu.

36:35
    Srkal nevyzrál na hostujícího Abrháma a ten se tak pustil do menšího úniku, jeho střela ale nakonec končí na vracející se obraně Madosu.

35:52
    Domácí si od teď musí začít dávat pozor, mají totiž pátý akumulovaný faul.

34:52
    Chromek mohl poslat Mados do vedení, v tváří tvář ale proti Konečnému jen těsně neuspěl!

34:33
    Fidra si položil na straně brankáře a poté se z hodně ostrého úhlu snažil skórovat, to se mu ovšem nepovedlo.

33:50
    Friedl se na polovině hřiště provinil hraním rukou, na akumulované fauly to tak je 4:2.

Ondřej Novotný

Branky: 11. Chromek (Fidra), 18. Friedl, 21. Fidra (Chromek), 39. Vydarený – 11. Čurda (Muller), 18. Čurda (Muller), 26. Čurda (JAráb), 39. Abrham

Karty:   18. Veselý (KLA), 28. Jaráb (KLA), 33. Abrham (KLA)

MADOS MT Hradec Králové: Mašek (Menšl) – Friedl, Srkal, Beran, Holec, Černý, Chromek, Váňa, Merkl, Fidra, Vydarený.
    SAT-AN fight club Kladno: Konečný (Veselý) – Jonek, Čurda, Fitzel, Jaráb, Pleyer, Výborný, Trnka, Slavík, Abrham, Muller.

Rozhodčí: Milner – Nagy