Nové Zámky – Ferencvárosi TC_dup 4:5 (kon.)
4:5 (2:1, 1:2, 2:1)
Ferencvárosi TC_dup
sk Pátek 21.11.2014, 18:00MOL liga

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:12:05)

Dnešný zápas sa nám skončil s výsledkom 4:5. Hostia boli aktívnejším mužstvom prvé dve tretiny. No v tretej sa to otočilo a aktívnejším mužstvom sa stalo mužstvo Nové Zámky, na vyrovnanie to však nestačilo.

60:00

59:57
    Podstavekova strela bola ztečovaná a je koniec!

59:54
    Na trestnú lavicu putuje Hegyi.

59:45
    Obrovská šanca Frolíka! Frolík sa ocitol úplne osamotený pred bránkarom Ferencvárošu, ten si ale postrážil bránu a znemožnil streliť gól.

59:01
    Cikánek odišiel na striedačku a Nové Zámky tak presilovú hru 6:4

58:40
    Čaladi úplne osamotený pred Martonom nedokázal skórovať.

58:08
    Uram neprihral presne na hokejku Chrenkovi, Zámky však stále ostávajú v útočnej tretine.

57:53
    Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Gallo.

56:35
    Výborná strela Galla, puk končí v Cikánekovej lapačke.

55:58
    Rafaj sa urputne snaží trafiť puk do Cikánekovej brány avšak bezvýsledne.

55:02
    Kowalczyk prihráva na hokejku Uramovi, ten striela z pravej strany do Martonovych betónov.

54:35
    Gallo bol úspešnejší vhadzovaní snažil sa dostať do ukončenia,Cikánek však tentokrát zasahovať nemusí.

54:00
    Hostia si vyžiadali oddychový čas.

52:52
    Domáci hráči sa stále zdržiavajú v tretine hostí a dovolím si tvrdiť, že sú v tejto tretine aktívnejším mužstvom.

52:20
    Uram sa snažil za bránkou súpera prihrať pred bránku Čaladimu, ten ho ale nezachytil.

51:47
    Ferencvároš hrá s piatimi hráčmi!

51:39
    Ferencvároš sa snaží ubrániť tlaku,ktorý vytvára mužstvo z Nových Zámkov. Strelu Faitha Marton vyráža.

50:35
    Zámky sa stále pokúšajú vyrovnať stav s mužstvom zo Ferencvárošu. Domáci hráči hrajú túto presilovú hru naozaj výborne!

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 3. Kiss (Gallo), 6. Uram (Chrenko), 32. Ďurčo (Hurtaj, Huba), 50. Čaladi (Chrenko, Kowalczyk), 50. Faith – 1. Rafaj, 36. Novák (Rafaj, Tvrdek), 38. Nemeth, 44. Tvrdek (Novak)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Šiška, Kowalczyk, Uram, Čaládi, Chrenko – Huba, Ďurčo, Hurtaj (C), Frolík, Faith (A) – Baron, Hrudík, Podstavek, O.Štefanka, Marek Dubec (A) – Leško, Král, Klobúčnik, Púchovský, Domian
    Ferencvárosi TC_dup: Marton (Budai) – Moravec, Guren, Tvrdek, Novák (A), Rafaj – Cerny, Hegyi, Galló, Kiss (C), Borbás – Lencsés, Lévai, Hardi, Dubek, Pál – Géczi, Papp, Revák, Németh, Farkas

Rozhodčí: Németh, Bachúrik – Pálkövi, Bedő