Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Prievidza – Senica 2:7 (kon.) | Trnava – Topoľčany 4:1 (kon.)
Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | SR 18 – Prešov 2:1 (po pr.) | Bardejov – Detva 3:1 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
PHK Prešov
sk Pátek 21.11.2014, 17:00 • Enel aréna, Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:16:21)

62:10
    Slovensko U18 dalo gól!
    Rodí sa prekvapenie kola, Prešov v druhom zápase za sebou nezvládol zápas po riadnom hracom čase, teraz vyťažil z akcie JÚLIUS DANKO, toho poslal do úniku Sloboda, Danko dostal puk medzi kruhy, poslal ho k opačnej tyči, čím nedal Riečickému šancu.

Asistencia: Marek Sloboda.

62:00
    Sabol len nahodil puk na brankára, ktorý hru prerušuje, Prešov bude mať buly v útočnom pásme.

61:40
    Hrá sa zo strany na stranu, tentokrát sa do akcie dostal Prešov, Sabol nabil Vartovníkovi, ktorý delovkou trafil len brankára.

61:20
    Spoza obrancu vystrelil šikovne Marek Sloboda, no lapačka Riečického je na mieste a zasahuje úspešne.

60:40
    Na opačnej strane sa na strelu ulakomil Sádecký, hoc voľný pol aj Pataky, no Riečický dokázal zasiahnúť a hru prerušil.

60:20
    Pekarčík sa dostal veľmi pekne až pred bránku Húsku, mieril do horného rohu, no dosť to prepálil a puk poslal vedľa!

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Na začiatku predĺženia pohrozil Tomčák, no Prešovčania sa trápili v prechode do útočného pásma. Príležitosti tak mali aj domáci, napríklad Buček v 45. minúte. O tri minúty na to neuspel v súboji s Húskom Chalupa, neskôr nepochodila ani dvojica Pekarčík, Kivader. V 51. minúte mohol poslať osemnástku do vedenia Valent, no aj Riečický ukázal niečo z brankárskeho umenia. V 57. minúte miesto puku skončil v bráne domáci Sloboda, ktorý šiel dorážať strelu Andrasíka. V úplnom závere riadneho hracieho času mal Prešov enormný tlak, z ktorého ale nedokázal vyťažiť gól, preto dospel duel do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:55
    Puk poslali domáci znova na bránu, Riečický zasahuje betónom a hru prerušuje.

59:40
    Po buly vypálil Vadovič, jeho strela je ale zblokovaná a končí v strednom pásme.

59:30
    Prešov sa dopustil zakázaného uvoľnenia a zbytočne sa dostáva von z útočného pásma.

59:00
    Osemniástka má po dlhšej dobe puk v moci, no nie na dlho, síce sa Prešov pokúsil o útok, bol len v ofsajde.

58:30
    Samo Chalupa mieril na bránu, skúšal to medzi betóny, tie dokázal ale brankár včas sklepnúť a ani Matejka nedokázal puk doraziť.

58:10
    Po buly poslal slabý puk na bránku Samo Chalupa, Húska ale nemá najmenší problém.

58:05
    K strele sa v kruhu na buly dostal Filip Pekarčík, nastrelil ale len brankára Húsku, ktorý je dnes ako stena.

57:40
    Hostia držia puk pred bránou, nevedia ale vystreliť, napokon sa osemnástka oslobodila za cenu zakázaného uvoľnenia.