1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 22.11.2014, 15:00 • Sportovní komplex Jubilejnyj, Petrohrad, • MHL

Ode mně je to pro dnešek již vše, přeji pěkný zbytek dne! (17:11:16)

Energetici dnes stejně jako včera vítězí na ledě petohradských Stříbrných lvů, tentokrát v poměru 3:1 a dostávají se do čela celé soutěže!

60:00

59:47
    Krátce před koncem je ještě vyloučen Oto Táborský (KVA) za podražení, to už ale hostům výhru nevezme.

59:02
    Domácím již nezbývá mnoho času a tak odvolávají brankáře Treščalina a nasazují šestého hráče do pole!

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají přesně dvě minuty.

53:40
    Lvi jsou ve třetí třetině lepším celkem a převážná část periody se odehrává v obranném pásmu hostí, leč výsledek tomu příliš nenapovídá.

50:07
    Stříbrní Lvi právě vstřelili branku!
    A hráči domácího týmu nabídnutou šancí nepohrdají, když se přesně trefuje TIMUR MAKAROV a snižuje stav zápasu z pohledu domácích na 1:3! Asistence: Alexandr Jermakov, Maxim Malcev.

49:16
    A bude s hosty ještě hůř, Ondřej Šafář (KVA) potrestán menším trestem za nedovolené bránění, domácí mají možnost početní výhody pěti proti třem.

49:03
    JIří Běhal (KVA) inkasuje za zásah do oblasti hlavy krku menší trest a automaticky i trest osobní.

47:10
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Přesilová hra se ale domácím nevede a naopak sami potřetí inkasují, tentokrát z hole kapitána Energie OTO TÁBORSKÉHO! Asistence: Tomáš Rubeš.

45:44
    Další vyloujčení na straně hostující Energie, Daniel Hroch (KVA) dostává menší trest za podražení.

42:01
    Domácí jsou taktéž kompletní, hrát se bude po delší době opět v pěti na obou stranách.

41:47

40:01
    Domácí se sami připravují o možnost početní výhody, když pozdě nastupují do začátku třetí třetiny a dostávají trest pro hráčskou lavici za zdržování hry, ten odpyká Jevgenij Korobov.

40:01

40:00

39:47
    Oto Táborský (KVA) inkasuje dvě minuty za napadení, přesilová hra pro domácí celek.

39:38

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 51. Makarov (Jermakov, Malcev) – 13. Molnár (Běhal, Michálek), 27. Zadražil (Harkabus), 48. Táborský (Rubeš)

Stříbrní Lvi Petrohrad: Treśčalin (Bezborodov) – Jermakov, Kajumov, Mojsejev, Karnauchov, Chafizov, Jakimenko, Porotajev, Mjačov – Makarov, Malcev, Lapin – Kločkov, Zelenkov, Čuviljajev – Korobev, Kozlov, Glotov – Volovlikov, Něstěrov, Fedotov.
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Fučík) – Šimek, Šafář, Běhal, Michalek, Röthlisberger, Vaněk – Beránek, Harkabus, Zadražil – Hroch, Škop, Táborský – Osmík, Orság, Vrána – Molnár, Rubeš.

Rozhodčí: Tichomirov – Osipov, Sečin