Oostende – Standard 3:2 (kon.) | Genk – Mechelen 3:0 (kon.) | Kortrijk – Waregem 3:1 (kon.)
KV Oostende
3:2 (1:1)
Standard Lutych
Neděle 23.11.2014, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KV Oostende nakonec poráží Standard Lutych 3:2. I přes to, že domácí hráli v deseti, šli jako prní v druhé půli do vedení. V 56. minutě se trefil Coulibaly. Jejich vedení však moc dlouho netrvalo, v 61. minutě srovnal na 2:2 Mujangi Bia. Hra se potom začala kouskovat. Hrálo se na obě dvě strany. V 82. minutě Arslanagic fauloval ve vápně Ruize a byla odpískána druhá penalta pro domácí. Tento kop proměnil opět Siani a domácí vedli 3:2. S tímto stavem už hosté nedokázali nic udělat a tak prohrávají 2:3. Z Oostende je to dnes vše, já se s vámi loučím. (16:30:32)
    Někteří tenhle výsledek nechápou. Standard ztrácí šanci na titul kvůli porážkám s týmy z dolní části tabulky:

90+5

90+1
    Poslední dnešní střídání Oostende, odchází Ruiz a na poslední minuty přichází Wilmet.
    neměla tohle být červená karta?

89
    Arslanagic ošklivě zastavil Fernanda, sudí ho však trestá pouze žlutou kartou.
    Wattova střela nad bránu

88
    Watt napříhl zpoza obrany, Ovono však mohl zůstat nehybně.

85
    Domácí provádí další změnu, Vanderbiest stahuje Berriera, kterého mění za Schmissera.
    Sebastien SIANI - 3:2

83
    Oostende právě vstřelilo branku!
    SEBASTIEN SIANI proměňuje i svou druhou penaltu a posílá Oostende do vedení 3:2!
    další penalta pro domácí

82
    Arslanagic fauloval Ruize.

82
    Byla nařízena penalta pro domácí.

81
    Začíná posledních deset minut základní hrací doby. Dokáže nějaký tým rozhodnout utkání?

78
    Oba týmy střídají, u domácích odchází Coulibaly, kterého nahrazuje Ruytinx. Hosté stahují Louise a do hry posílají Watta.
    M'Poku trefil hlavou jen soupeře

77
    M'Poku byl v nadějné pozici, ale jeho hlavička nebyla důrazná.

76
    De Sart přistrčil Fernanda a je potrestaný žlutou kartou.

Pavel Škopek

Branky: 9. Siani (pen.), 56. Coulibaly, 83. Siani (pen.) – 36. de Camargo, 61. Mujangi Bia

Karty:   62. Hoefkens (OOS) – 8. Thuram (STA), 63. Trebel (STA), 76. Sart (STA), 89. Arslanagic (STA)   37. Jali (OOS)

KV Oostende: Ovono – Luissint, Brillant, Hoefkens, De Schutter – Jali, Siani – Berrier (85. Schmiesser), Fernando Canesin, Ruiz (90+1. Wilmet) – Coulibaly (78. Ruytinx)
    Náhradníci: Schmisser, Coussement, Tahiri, Jonckheere, Wilmet, Dumesnil, Ruitinx

Standard Lutych: Thuram – Milec, Arslanagic, Ciman, Van Damme – Faty (61. De Sart), Trebel ( 75. Lumanza-Lembi)– Mujangi Bia, Louis (78. Watt), M'Poku – de Camargo
    Náhradníci: Kawašima, Jonathan Viera, Ono, De Sart, Andrade, Watt, Lumanza-Lembi

Rozhodčí: Dierick – De Weirdt, Walschap