Oostende – Standard 3:2 (kon.) | Genk – Mechelen 3:0 (kon.) | Kortrijk – Waregem 3:1 (kon.)
KV Kortrijk
3:1 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Neděle 23.11.2014, 20:00 • Guldensporen Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Utkání je u konce. Domácímu Kortrijku se ve druhém poločase podařilo otočit vývoj utkání a nakonec poráží Waregem 3:1. O obrat se postarali během pouhých deseti minut svými brankami Marušić, Smet a Poulain. Hosté nakonec dohrávali o deseti po tom, co dostal N'Diaye druhou žlutou kartu. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (21:58:59)

90+3

90+3
    Mulemo nasadil jesle Anekemu, za což sklidil bouřlivý potlesk. Záložník Waregemu ho následně fauloval.

90+2
    Plet se provinil útočným faulem, domácí už si to pohlídají.

90+1
    Domácí se hnali ve třech sami na Bossuta, bohužel pro ně byl však odmáván i odpískán ofsajd.

90
    Henkinet si výborně došel pro centrovaný míč od rohového praporku.

90
    Sylla dostal výbornou přihrávkou do vápna, Henkinet ale vyběhl a míč mu vyrazil na roh.

89
    Domácí sehráli povedenou akci, hosty zachránil dobrý zákrok Mendyho.

88
    Poslední střídání Kortrijku, Chevaliera nahradil Dierckx.

87
    Domácí se bez problémů ubránili a jsou u míče.

86
    Bongonda se uvolnil na levé straně a poslal tvrdou přízemní ránu na domácí bránu, Henkinet vyráží na roh.