Nantes – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:0 (kon.) | Marseille – Bordeaux 3:1 (kon.)
FC Nantes
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 23.11.2014, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se s vámi pro dnešek loučím. Děkuji za pozornost a u francouzské ligy zase někdy příště. Příjemný zbytek dne! (15:55:11)

Červené karty: 0 – 0
    Zápas mezi Nantes a Saint-Etienne nabídl velké množství šancí, gól ale nakonec nepadl. Konečný výsledek. Nantes 0 Saint-Etienne 0.

A je konec skvělého utkání. Zápas byl po celé oba poločasy nesmírně vyrovnán. Viděli jsme mnoho šancí, remíza je proto spravedlivá pro oba celky. Utkání by však slušela nějaká ta branka. Francouzská liga dnes nabízí ještě dva duely, které budete moci sledovat na onlajnech, takže se máte ještě na co těšit!

90+3
    Obrovskou šanci měl Hamouma, který mohl rozhodnout o výsledku zápasu! Byl sám proti brankáři, ale trefil pouze jeho!

90+2
    Už jen posledních 120 vteřin mají oba týmy na to, aby rozhodly o svém vítězství.

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kevin Monnet-Paquet, přichází Jonathan Brison.

90
    Probíhá poslední minuta druhé půle.
    Rémy Riou podržel svůj tým dvě minuty před koncem zápasu skvělým zákrokem.

88
    Blízko gólu byli hosté! Jeden z hráčů v bílých dresech vystřelil, míč byl sražen. Bude se kopat roh.

86
    K hlavičce se dostal Bayal Sall a co chybělo? Možná metr! Další velká šance.

86
    Cissokho u lajny sestřelil svého protihráče. Bude následovat zajímavý přímý kop hostů.

85
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Renaud Cohade.

83
    Z pravé strany se pokusil odcentrovat jeden z domácích borců. Míč však letěl přímo na brankáře Ruffiera, což znamená, že v útočném snažení nyní pokračují hosté.

83
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Alejandro Bedoya.

82
    Po několika drobnějších příležitostech domácího celku jsou u míče hosté.

80
    Domácím byl nyní odmáván a následně i odpískán ofsajd. Do konce utkání zbývá něco kolem deseti minut. Dočkáme se branky?

78
    Z následného rohu jen těsně vedle mířil Vizcarrondo! Tak to je neskutečné, co dokáží domácí hráči nedat.

Milan Šplíchal

Branky:

Karty:   33. Shechter (NAT), 53. Vizcarrondo (NAT) – 4. Bayal Sall (SET), 13. Tabanou (SET), 58. Lemoine (SET)

FC Nantes: Riou – Veigneau, Djilobodji, Vizcarrondo, Cissokho – Nkoudou, Bessat (72. Audel), Veretout, Deaux – Shechter (57. Gakpé), Bammou (83. Bedoya).
    Náhradníci: Dupé – Alhadhur, Walongwa, Bedoya, Aristeguieta, Gakpé, Audel.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin, Tabanou – Clément, Lemoine – Corgnet (62. Gradel), Hamouma, Monnet-Paquet (90+1. Brison) – van Wolfswinkel (85. Cohade).
    Náhradníci: Moulin – Pogba, Brison, Baysse, Cohade, Gradel, Mollo.