Groningen – Eindhoven 1:1 (kon.) | Zwolle – Twente 1:2 (kon.) | Heracles – Den Haag 3:1 (kon.)
Utrecht – Cambuur 1:3 (kon.)
PEC Zwolle
1:2 (1:1)
FC Twente
Neděle 23.11.2014, 14:30 • IJsseldelta Stadion • Nizozemská Eredivisie

Loučím ses vámi a přeji hezký zbytek víkendu. (16:24:43)

Je to tady. Twente si ze zápasu odnáší tříbodový zisk, který je s ohledem jeho průběh poněkud rozporuplný. První půli Twente zcela odvládlo, avšak až na poslední chvíli srovnávalo na 1:1. Po přestávce se očekával nápor hostů, stal se však přesný opak. Téměř celý druhý poločas hrál sice jen jeden tým, ale bylo to Zwolle. Až další gól Luca Castaignose Twente probral a závěrečných deset minut již hráči v červených dresech zvládli na jedničku.

90+3

90+2
    Twente již utkání dotáhne do vítězného konce. Zbývá několik vteřin a vykopávat bude Marsman.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec druhého poločasu, první z nich již uběhla.

90
    Hattrick mohl po podklouznutí soupeřova obránce s míčem zkompletovat Castaignos, avšak vyběhnutím mu zmenšil střelecký úhel gólman Hahn, jenž dnes navzdory dvěma míčům ve své síti hraje povedené utkání.

89
    Utkání finišuje, míč je na kopačkách i polovině Zwolle.

87
    Stejně jako ve všech předešlých případech, i nyní provedl vstřelený gól s daným týmem divy. Pryč je tlak Zwolle, mnohem častěji vídáme u soupeřovy branky hráče Twente. Ti už si vedení nechtějí nechat uniknout. Vzhledem k průběhu druhého poločasu by mělo cenu zlata.

87
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Corona, přichází Tapia.

82
    Inkasovaný gól přiměl k oživení své sestavy domácího kouče, jedna taktická změna nastala také na druhé straně.

80
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Mokhtar, přichází Kusk.

80
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Thomas, přichází Karagounis.

80
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Saymak, přichází Brama.
    Luc CASTAIGNOS - 1:2

80
    Twente právě vstřelilo branku!
    I třetí gól v zápase přichází tak trochu nečekaně. Druhým gólem v zápase přispívá k otočení stavu na 1:2 LUC CASTAIGNOS, jenž krásnou střelou z voleje na zadní tyči zužitkoval křižný centr Corony.

77
    Kuriózní moment byl k vidění na straně Twente. Martina dal míči při snaze jej odkopnout do bezpečí nechtěnou faleš a míč putoval do vlastní branky. Při padání pod břevno ho pro hosty naštěstí lapil Marsman.

75
    Zwolle nadále pokračuje v aktivní hře, která už však místy dává prostor k protiútokům hostů.

71
    První žlutou kartu v naprosto čistě vedeném zápase dostává Jody Lukoki ze Zwolle za nafilmovaný pád v pokutovém území. Schilder se ho při návratu k brance nejspíše ani nedotkl, teatrální pád byl po zásluze odměněn napomenutím.