Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Washington Capitals
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Buffalo Sabres
Neděle 23.11.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Po třetinách 0:0, 0:1 a 1:1 skončilo utkání základní části NHL mezi Washingtonem Capitals a Buffalem Sabres. S konstatováním, že hlavní hvězdou zápasu se stal Jhonas Enroth, který pochytal 41 střel soupeře, se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a přeji co nejpříjemnější konec týdne. (03:44:39)

59:34
    Nate Schmidt ztroskotal také na maskovaném muži hostujícího týmu.

59:23
    Alexandr Ovečkin vystřelil, Enroth byl připraven. Výtečný zákrok gólmana Sabres.

58:41
    Matt Niskanen nedokázal trefit pukl přesně.Domácí bez gólmana v šesti.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:40
    Holtby teď podržel své spoluhráče. V krátkém časovém sledu si připsal snad čtyři důležité zákroky.

56:20
    Přesilová hra se hostujícímu týmu nedaří podle představ. Nemůže se stabilně dostat do pásma.

55:32
    Nepříjemnost pro domácí. Vyloučen Nicklas Bäckström na dvě minuty za podražení.

55:03
    Po delší době se zrodila výraznější šance. Bylo to na straně domácích a pochopitelně u toho byl Alexandr Ovečkin, jehož střela nepřekvapila gólmana Buffala.
    Torrey MITCHELL - 1:2

52:18
    Sabres právě vstřelili branku!
    Gionta odvedl obří kus práce při této akci, protože zamotal hlavu obráncům domácího týmu, čehož využil TORREY MITCHELL k tomu, aby si kotouč v klidu srovnal na holi a poslal jej do odkryté branky. Sabres se znovu dostávají do vedení. Asistence: Brian Gionta, Mike Weber.

51:18
    Komerční přestávka. Do konce třetí třetiny zbývá necelých devět minut. Díky vstřelené brance se hra domácího týmu zlepšila, ale k ideálu má hodně daleko.

49:52
    Jay Beagle si vybruslil do zajímavé pozice, kotouč nedokázal trefit ideálně, o to měl brankář Sabres snadnější úlohu.

48:30
    Matt Moulson v dnešním zápase už branku vstřelil, své statistiky nyní neobohatil o další zápis, protože v dobré pozici branku minul. Paní Štěstěna při něm tentokrát na jeho straně nestála.
    Matt NISKANEN - 1:1

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 46. Niskanen (Bäckström, Johansson) – 31. Moulson (Ennis, Girgensons), 53. Mitchell (Gionta, Weber)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmind – Wilson, Bäckström, Ovečkin – Brouwer, Burakovsky, Johansson – Ward, Beagle, Chimera – Fehr, Kuztěnsov, Latta
    Buffalo Sabres: Enroth (Lieuwen) – Myers, Strachan, Ristolainen, Zadorov, Maszároš, Weber – Girgensons, Ennis, Moulson – Gionta, Flynn, Mitchell – Steward, Hodgson, Foligno – Stafford, McCormick, Deslauriers

Rozhodčí: Pochmara, Pollock – Sericolo, Morin

Diváci: 18506