Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
Florida Panthers
Neděle 23.11.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (04:54:51)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:23
    Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:08

1. Filip Forsberg (NSH) 0+0
    2. Roberto Luongo (FLA) 48 zák., 2 góly, 96,0%
    3. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%

Dnešní zápas končil lépe pro hokejisty Nashvillu, kteří dokázali vyhrát po samostatných nájezdech. Domácí si závěr utkání zkomplikovali, když ztratili v poslední minutě své dvoubrankové vedení a Floridě darovali jeden bod.

Filip FORSBERG - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je FILIP FORSBERG.

4. série
    1:0
    Boyes tíhu zodpovědnosti neunesl, když nedokázal překonat Rinneho po kličce do bekhendu. Nashville vítězí!

4. série
    1:0
    Forsberg se rozjel a z pravého kruhu prostřelil Luonga mezi betony. Na druhé straně bude muset Boyes skórovat.

3. série
    0:0
    Bjugstad zkusil kličku do bekhendu, ale Rinne mu kotouč vypíchl.

3. série
    0:0
    Smith to na druhé straně zkusil střelou mezi nohy, ale i tento pokus si Luongo pohlídal.

2. série
    0:0
    Jokinen to zkusil proti Rinnemu střelou pod vyrážečku, ale brankář Predators byl úspěšný.

2. série
    0:0
    Dalším hráčem byl Ellis, ale jeho kličku do forhendu Luongo vystihl a kotouč vyrazil.

1. série
    0:0
    Se svým nájezdem neuspěl ani Huberdeau.

1. série
    0:0
    Derek Roy se postavil k prvnímu nájezdu, ale Luonga kličkou do bekhendu nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Trocheck vybojoval puk, ale následně si puk nadhodil daleko od sebe.

63:50
    Nashville se snaží zvítězit, aspoň v prodloužení, když konec třetí třetiny mu nevyšel.

David Šlapáček

Branky a nahrávky: 39. Wilson (Jarnkrok, Smith), 54. Cullen, rozh. náj. Forsberg – 60. Grimaldi (Campbell, Ekblad), 60. Hayes