Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
San Jose Sharks
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Neděle 23.11.2014, 04:40 • SAP Center, San Jose (kapacita 17562 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (07:44:22)

2. Shane DOAN (ARI) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:37
    3. Antoine VERMETTE (ARI) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:32, rozhodující nájezd

Největší čas na ledě: Burns 26:37 – Ekman-Larsson 27:59

Branky a nahrávky: 25. Wingels (Goodrow), 38. Desjardins (Kennedy, Nieto), 48. Pavelski (Burns, Couture) – 7. Vermette (Doan, Boedker), 13. Schlemko (Boedker, Korpikoski), 41. Doan (Gagner, Rieder), rozh. náj. Vermette. Diváci: 17297. Rozhodčí: Sutherland, O'Halloran – Driscoll, Wheler.

Dnešní zápas dvou dlouhověkých rivalů z Pacifické divize nepostrádal téměř nic. Hostům z Arizony se náramně povedla první třetina, ve které se dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Antoina Vermetta a Davida Schlemka.

Herně lepším týmem ale byli po celý zápas domácí Žraloci, kterým se aktivní hra vyplatila ve druhé části hry. V 25. minutě nejdříve v oslabení snížil Tommy Wingels, aby pak v závěru prostřední dvacetiminutovky srovnal Andrew Desjardins.

Coyotes se ale nedali a hned na začátku třetí třetiny vrátil vedení na stranu hostů kapitán Shane Doan. Ve 48. minutě se ale v přesilové hře povedenou tečí prosadil Joe Pavelski, pro kterého se jednalo o 200. trefu v kariéře v NHL.

Utkání tak dospělo až do prodloužení, ve kterém branka nepadla a rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. V nich dlouho kralovali oba brankáři až nakonec ve třetí sérii našel na Niemiho recept Antoine Vermette a rozhodl tak o vítězství Arizony 4:3 po samostatných nájezdech.

Antoine VERMETTE - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je ANTOINE VERMETTE.

3. série
    0:1
    Antoine Vermette zvolil hodně rozvážný postup, nakonec ale našel volné místo u pravé tyčky, o kterou nakonec posílá kotouč za Niemiho záda a rozhoduje tak o vítězství Coyotes!

3. série
    0:0
    Barclay Goodrow nepředvedl téměř nic, jeho zakončení postrádalo hodně věcí.

2. série
    0:0
    Mikkel Boedker zkusil krátký blafák do bekhendu s následným zasunutím kotouče mezi nohy, ani on neuspěl.

2. série
    0:0
    Ani Joe Pavelski se svou střelou neuspěl, Dubnyk opět zůstal dlouho stát.

1. série
    0:0
    Sam Gagner zkusil trochu zvláštní kličku, kterou se vyhnal do velkého úhlu, ze kterého se mu nepovedlo prostřelit Niemiho.

1. série
    0:0
    Nájezdy načal Logan Couture, s jeho střelou ale neměl Dubnyk sebemenší problém.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o majiteli bonusového bodu z dnešního zápasu nerozhodlo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy, již desáté ve vzájemných kláních od sezóny 2009-10. Žádná jiná dvojice týmů nezažila od této doby více penaltových střetnutí.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Antti Niemi nyní zachránil domácím naději na vítězství! Hosté totiž mířili hned tři na jednoho, Sam Gagner vzal celou akci na sebe, jeho střelu ale finský brankář v barvách San Jose dokázal zastavit!