Rayo Vallecano – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Levante – Valencia 2:1 (kon.) | Elche – Cordoba 2:2 (kon.)
Villarreal – Getafe 2:1 (kon.)
Elche CF
2:2 (0:1)
Cordoba CF
Neděle 23.11.2014, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Španělská LaLiga
    Cordoba vedla na hřišti Elche už 2:0 a byla blízko k první výhře v letošní sezóně La Ligy, ta se ale nakonec nekonala poté, co čtvrthodiny před koncem dokázali domácí hráči vyrovnat zásluhou Jonathase. Konečné skóre. Elche 2 Cordoba 2.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:55:14)

Statistiky

Držení míče: 52 % : 48 %
    Střely celkem: 19:12
    Střely na branku: 5:3
    Rohy: 6:2
    Fauly: 17:14

Rozhodčí naposledy foukl do píšťalky a oba týmy se rozchází smírně po výsledku 2:2. Ve druhé půli se hrál docela dobrý fotbal a dlouho to vypadalo, že si hosté odvezou všechny body. Na 0:2 totiž navýšil Cartabia a s Elche to vypadalo všelijak. V 63. minutě ale proměnil Lombán penaltu a domácí šli do tlaku. Ten vyvrcholil v 75. minutě krásnou Jonathasovou trefou z voleje. Remíza je ale ztrátou pro oba týmy, v záchranářských soubojích to snad ani jinak nazvat nejde.

90+4

90+3
    Jonathas chtěl vybojovat ještě poslední roh, jenže to byl on, kdo se míče dotkl jako poslední, takže se bude kopat od Carlosovy branky.

90+3
    Poslední změna hostů. Pomalým klusem odchází Borja García, poslední vteřiny si zahraje Carlos Caballero.

90+2
    Za zakopnutí míče dostal žlutou kartu hostující Íñigo López.

90+1
    Jonathasovi byl odpískán útočný faul na Gunina a to se domácímu hráči pranic nelíbilo, což dal i slovy a gesty najevo.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Ofsajd i na druhé straně a domácím se určitě ulevilo, protože Ghilas už šel sám na gólmana.
    Jonathas smazal vedení Cordoby a skóre na Estadio Manuel Martínez Valero je nerozhodné 2:2.

88
    Ofsajd a v něm domácí Jonathas.

86
    Změna i u hostů, Abel dohrál, své umění ukáže Aritz López Garai.

84
    Domácí vystřídali, Víctor Rodríguez pro dnešní večer dohrál, na poslední minuty nastoupil Garry Rodrigues.

83
    Tytoń vyběhl proti Fidelovi, oba hráči se střetli v pokutovém území, vše končí odkopem od branky Elche.

81
    Žlutá karta pro domácího Damiana Suáreze. Tohle bylo vynucené, hrozil jinak brejk hostů.

78
    Teď se nám trochu přitvrdilo, oba týmy hodně bojují, bodový zisk je blízko.

76
    Změnu udělali i hosté, Fede Cartabia má dnes splněno, do hry se zapojuje Fede Vico.

Aleš Pur

Branky: 63. Lombán (pen.), 75. Jonathas (Cisma) – 12. Fidel (García), 60. Cartabia (García)

Karty:   57. Roco (ELC), 64. Lombán (ELC), 81. Dam. Suárez (ELC) – 5. Pantić (COR), 63. Pinillos (COR), 66. Cartabia (COR), 90+2. I. López (COR)

Neproměněná penalta: 6. Jonathas (ELC), brankář Carlos zneškodnil

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez (C), Roco, Lombán, Cisma – Fajr, Pašalić (67. Coro), Mosquera, Rodríguez (84. G. Rodrigues) – Jonathas, C. Herrera (76. Giménez Candela).
    Náhradníci: Freixanet Viejo – Albacar, Ángel, Adrián González, G. Rodrigues, Coro, Giménez Candela.

Cordoba CF: Carlos – Gunino, Pantić, I. López, Pinillos – Omar, Abel (C) (86. López Garai) – Cartabia (76. Vico), García (90+3. Caballero), Fidel – Ghilas.
    Náhradníci: Saizar – Bouzón, Luso, Caballero, López Garai, Vico, Xisco.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Juan Yuste, Ignacio Rubio