Admira Praha – Vyšehrad 3:5 (kon.) | Jirny – Převýšov 3:1 (kon.) | Čáslav – Štěchovice 1:0 (kon.)
Zápy – Písek 2:0 (kon.)
FK Čáslav
1:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Neděle 23.11.2014, 13:30Česká fotbalová liga

Skončilo nám utkání, ve kterém si tři body připisuje domácí Čáslav. Ta se díky těmto bodům odpoutala od sestupových příček. První sestupovou příčku okupuje momentálně Chomutov a Čáslav na něj má po dnešku čtyřbodový náskok. Štěchovice figurují s o tři body vyšším ziskem než Čáslav na jedenácté příčce tabulky. (15:47:21)

90+3

90+1
    Hosté se nedočkali ani z rohového kopu a nyní již probíhá nastavený čas utkání.

88
    Pomůže Štěchovicím rohový kop, k jehož exekuci se právě hosté připravují?

82
    Už čtvrtou žlutou kartu dostává tým ze Štěchovic.

77
    Čáslav nadále brání hubené vedení.

68
    První žlutou kartu viděl jeden domácích hráčů.

63
    Chvíli po inkasované brance si Štěchovice připisují na své konto třetí žlutou kartu.
    MAXA - 1:0

62
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Domácí nejprve zahrávali rohový kop a o chvíli později se dočkali první branky! Střelcem rozdílové branky je VLADIMÍR MAXA.

53
    Byla k vidění druhá žlutá karta v utkání. Opět na straně hostí.

46

První poločas nabídl fotbal téměř bez šancí, o výsledku rozhodne druhý poločas.

45

43
    Těsně před poločasovou přestávkou vidíme první žlutou kartu utkání na straně hostí, dostal ji Busta.

38
    Stále v Čáslavi branka nepadla. Hra je spíše opatrná, diváci neviděli ani žádnou žlutou kartu a pouze jeden rohový kop v úvodu utkání.

22
    Hraje se zatím poměrně vyrovnaný zápas bez větších šancí. Na branku zatím stále čekáme.

3
    Zápas byl konečně zahájen a přibližně 170 fanoušků se tak po 25 minutách čekání konečně dočkalo.

1

Marek Komárek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Čáslav. Více informací zde.

Branky: 62. Maxa

Karty:   68. Domácí (CAS) – 43. Busta (STE), 53. Hosté (STE), 63. Hosté (STE), 82. Hosté (STE)

FK Čáslav: Kotěra – Karal, Bederka, Nečas, Kunášek, Fikejz, Maxa, Fusek, Ujec, Frejlach, Vlkanova.
    Náhradníci: Martínek, Mlynka, Strnad, Bilinkiewicz, Dastych (G)

TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Baubín, Pavlík, Müller, Prosek, Novák, Hřebeček, Jakobovský, Říha.
    Náhradníci: Cienciala, Hudec, Jiroušek, Soukup (G)

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Štrincl