Sparta – Pardubice 4:2 (kon.) | K. Vary – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 6:0 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 3:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 23.11.2014, 18:20 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

Ode mě to bude pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a loučím se s vámi. U dalšího onlajnu někdy na počtenou! (20:44:43)

Plzeň porazila Bílé Tygry z Liberce 3:1 a komplikuje tak dnešní městský hattrick (vyhráli totiž i fotbalisté a házenkáři).

Skóre otevřel v 18. minutě Nicholas Johnson, ve 21. minutě se prosadil Miroslav Indrák. Za hosty v průběhu 26. minuty snížil Tomáš Urban, výhru Škodovky ale gólem do prázdné branky potvrdil Jozef Balej. Plzeň tak získává tři body do extraligové tabulky!

60:00
    Jozef BALEJ - 3:1

59:19
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Mensator nejprve vyrazil dělovku Výtiska od modré čáry, k puku se následně dostal JOZEF BALEJ (2+5), který ho přes celé kluziště poslal do prázdné branky! 3:1! Plzeňský golman si dokonce připíše asistenci. Asistence: Lukáš Mensator (0+1).

58:57
    Šimkovu střelu statečně zblokoval Balej!

58:31
    Ján Lašák zůstává na střídačce, Liberec tak bude hrát v šesti proti čtyřem!

58:31
    Oddechový čas pro hosty.

58:31
    Situaci Plzni ještě komplikuje vyloučení! Dvě minuty za podražení inkasuje Václav Pletka (PLZ).

57:58
    Dělovka Lukáše Dernera zamířila vedle branky, Liberec se nadechuje k závěrečnému náporu.

57:24
    Indrákův pokus byl taktéž zblokován.

56:32
    Čtvrtá formace domácích dělala problémy v útoku, prosadit se ale gólově nedokázala.

56:11
    Balej střelou trefil pouze před sebou stojícího Dernera.

55:31
    Dernerův pokus od modré byl zblokovaný, Mensator tak zasahovat nemusel.

54:30
    Ofsajd Plzeňských.

54:17
    Střelu Kubky po vhazování vyrazil gólman Liberce do rohu kluziště.

54:13
    Lajna plzeňský mladíků ve složení Schleiss – Simon – Indrák opět dělala problémy obraně Liberce, Lašák se ale dostal k puku a následně ho podržel.

53:12
    Balej předal před brankou puk Přikrylovi, jenže ten ho do branky Liberce dopravit nedokázal!

52:53
    Moravčíkovu přihrávku si málem do vlastní branky srazil Výtisk, puk ale skončil na betonu Jána Lašáka.
    Komerční přestávka.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 18. Johnson (Moravčík), 21. Indrák (Mozík), 60. Balej (Mensator) – 26. Urban (Bartek)

HC Škoda Plzeň: Mensator (44. – 45. Machovský) – Jeřábek (A), Kadlec (C), Boháč, Mozík, Moravčík, Kubka, Pavlíček – Pletka, Kašpařík, Johnson – Schleiss, Simon, Indrák – Kubalík, Lev, J. Sýkora – Hollweg, Přikryl, Balej – Beran
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Výtisk (C), Šimek, Voráček, Kolmann, Derner, Kajínek – Radivojevič, Vampola (A), Bakoš – Jelínek, Filippi, Valský – Krenželok, Vlach, Bartek (A) – Kica, Urban, Jass

Rozhodčí: Lacina, Souček – Jelínek, Pešek