Pacquiao

(119-103, 119-103, 120-102)

Neděle 23.11.2014, 04:30 • Cotai Arena, Macao, Čína • Velterová váha

To je pro dnešní dlouhou boxerskou noc všechno, děkuji vám za pozornost a u dalších on-line reportáží – třeba už příští sobotu u souboje Tyson Fury vs. Dereck Chisora – nashledanou. Veškteré další informace nejen k dnešním duelům najdete na webu Profiboxing.cz. Dobrou noc! (07:11:43)

Tak nakonec bodoví dali jedno kolo Algierimu, nejspíše sedmé za snahu, ale nic to nemění na tom, kdo je vítězem.

Zápas skončil, cokoliv jiného, než jeho bodové vítězství 120-102 by bylo překvapením. Pro Algieriho to byla těžká škola boxu. Na vysokou to ještě není, maturitu ale díky pohybu a srdci složil.

03:00

02:00
    Poslední minuta velké školy pro neporaženého Američana.

01:20
    Naopak, nyní dostává další nakládačku. Rychlost Pacquiaa je stejná, jako v prvním kole.

00:30
    Algieri to neotevře.

00:01
    12. kolo začalo.

11-0 na kola pro Pacquiaa. Algieri drží, uvidíme, jestli to zkusí v posledním dějství hop, nebo trop, anebo se pokusí zápas doskákat do konce.

03:00
    11. kolo skončilo.

02:30
    Už je to výprask, ale Algieri drží. Ukazuje velké srdce.

02:00
    Algierimu vychází zvedák z přední ruky, ale chybí tomu prostě razance. Co má na rychlosti nohou, to mu chybí na tvrdosti úderů!

00:30
    Algieri začal kolo aktivně, Pacquiao jej ale hodně rychle vrací tam, kam patří.

00:01
    11. kolo začalo.

Už je to asi zbytečné počítat! Všech deset kol vyhrál Pacquaio, k tomu šest počítání....