Bohemians – Královské Vinohrady 7:6 (kon.) | Ostrava – Liberec 6:9 (kon.) | Tatran – Chodov 6:2 (kon.)
Otrokovice – Bulldogs 5:4 (po pr.)
PSG Panthers Otrokovice
5:4 (0:1, 1:0, 3:3 - 1:0)
Bulldogs Brno
Neděle 23.11.2014, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga

Pro dnešek je to všechno. Děkuji za pozornost a v pátek 19. prosince opět na počtenou, kdy do Otrokovic zavítá vedoucí mužstvo AutoCont extraligy Tatran Střešovice. (23:13:22)

Domácí hráči slaví se svými fanoušky první výhru v letošní sezóně. Panteři dnes předvedli obětavý výkon a kdyby 7 sekund před koncem nesrovnal Koutný, mohli brát 3 body. Možná, že právě zápas s Brnem by mohl domácí nakopnout k lepším výsledkům.

Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni domácí Václav Večeřa a hostující Jiří Juhaňák.

Střely celkem v zápase
    Otrokovice 18
    Brno 13

65:00

62:26
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovice se dočkávají prvního letošního vítězství. Rozhodující branku trefuje MARTIN NAGY. Asistence: Michal Nagy.

62:00
    Oddechový čas pro Pantery.

62:00
    Na trestnou lavici usedá Lukáš Jalový. Panteři budou mít přesilovou hru!

61:30
    Nagyho střela mířila mimo.

60:01

Neuvěřitelná třetí třetina. Oba týmy nechaly na hřišti všechno a o vítězi rozhodne prodloužení, možná nájezdy.

60:00

59:58
    Martin Koutný narazil do Jurčíka, ten si to ale nenechal líbit.

59:53
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    To je neuvěřitelné. Brno srovnává 7 vteřin před koncem. Autorem branky JIŘÍ KOUTNÝ. Asistence: Aleš Jakůbek.

59:30
    Václav Večeřa teď minul prázdnou brněnskou branku.

59:00
    Začala poslední minuta základní hrací doby.

58:22
    Panteři jdou do vedení 4:3. Domácí hala bouří. Krásnou střelou se prosazuje MATĚJ KOSTKA. Asistence: Michal Kořený.

58:10
    "Ještě jeden, " přejí si domácí příznivci.

58:00
    Bauerova střela z nápřahu mířila vedle Jurčíkovy branky.

David Máčala

Branky a nahrávky: 22. Kořený (Večeřa), 46. Sovják (Večeřa), 58. Večeřa (Sovják), 59. Kostka (Kořený), 63. Nagy Martin (Michal) – 6. Juhaňák (Bauer), 51. Kořený (vla.), 53. Fuchs (Ondráček), 60. Koutný Jiří (Jakůbek)

PSG Panthers Otrokovice: Jurčík (Michajlovič) – Nagy Michal, Spáčil, Zach, Kořený, Kováč – Kostka, Petřík, Nagy Martin, Uhrinovský, Večeřa, Sovják, Bouška, Blizňák, Graclík, Hrdina, Vyoral
    Bulldogs Brno: Kejík (Bábíček) – Jakůbek, Bauer, Komenda, Jeski, Hrazdíra, Brom, Jalový, Coufal, Kadlec, Fuchs, Juhaňák, Koutný Jiří, Koutný Martin, Mendrek, Veselý, Žižka, Ondráček, Hrubý

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský