Sereď – Šamorín 1:1 (kon.) | Šaľa – Trnava B 3:0 (kon.) | MFK Košice B – MFK Zvolen 1:3 (kon.)
ŠKF Sereď
1:1 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 23.11.2014, 13:00 • Športový futbalový štadión, Sereď • MONACObet liga

Je dobojované!
    Oba tímy napokon dokázali v druhom polčase vsietiť zhodne po jednom góle a zápas sa teda skončil remízou. Domáci nedokázali využiť krátku výhodu o jedného muža, ktorú mali od 89. minúty.

Dovidenia pri ďalších zmenách stavu zo zápasov DOXXbet ligy – Západ.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (16:50:07)

90+2

90
    V závere zápasu putuje na stranu hostí aj žltá karta – obdržal ju gólman Hajdúch.

89
    Hosťujúci hráč Krištan vidí v závere druhého polčasu druhú žltú a teda aj červenú kartu.

88
    Šamorín dáva gól!
    Gól strelil RADOSLAV KRIŠTAN.

87
    Žltá karta opäť putuje na stranu hostí – obdržal ju Kotnár.

79
    Žltú kartu vidí aj ďalší hráč hostí – Krištan.

70
    Sereď dala gól!
    Domáci futbalisti napokon dokázali skórovať zásluhou ADAMA MORONGA!

62
    Hlavný rozhodca udelil žltú kartu aj na domácu stranu – obdržal ju Hulák.

52
    V druhom polčase vidí hosťujúci hráč Čemba žltú kartu.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase tohto zápasu sme napokon góly nevideli. Mierne aktívnejší boli hráči domácej Serede, ktorí sa však ofenzívne nevedeli presadiť.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Hosťujúci hráč Hrnčár obdržal žltú kartu.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

ŠKF Sereď: Senecký – Gajdošík, Hanzel, Svorada, Scherhaufer, Tarek, Varhaník, Hulák, Morong, Jurica, Petráš (K)

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Hrnčár, Čemba, Chromý, Pončák (K), Hutta, Medgyes, Mezovský, Schober, Pe. Sura, Martinka

Rozhodca: Richard Sedlár – Rastislav Žákech, Peter Čajka.

Srdečne Vás vítam pri sledovaní zmien stavu zo zápasu 18. kola DOXXbet ligy – Západ, v ktorom proti sebe od 13:00 nastúpia tímy ŠKF Sereď a FC ŠTK 1914 Šamorín.

Domáci celok ŠKF Sereď sa po 17 odohraných zápasoch nachádza na priebežnej šiestej priečke DOXXbet ligy – Západ so ziskom 26 bodov, gólovým skóre 26:18 a bilanciou 7 výhier – 5 remíz – 5 prehier.

Hosťujúci celok FC ŠTK 1914 Šamorín je na tom o čosi horšie, keďže po 17 odohraných ligových zápasoch sídli na desiatej priečke DOXXbet ligy – Západ s gólovým skóre 15:29 a bilancuou 3 výhry – 4 remízy – 10 prehier.

Podarí sa favorizovanej Seredi zabrať na plné obrátky a pripísať si tak na svoje konto dôležité tri body alebo práve Šamorín dokáže prekvapiť?

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Branky: 70. Morong – 88. Krištan

Karty:   62. Hulák (SER) – 44. Hrnčár (SAM), 52. Čemba (SAM), 79. Krištan (SAM), 87. Kontár (SAM), 90. Hajdúch (SAM)   89. Krištan (SAM)

Náhradníci: Chynoradský, Loduha, Patráš, Jamroškovič

Náhradníci: Csölle, Smoleňák, Mašulovič, Krištan, Kontár, Pa. Sura, Vozár

Rozhodčí: Richard Sedlár – Rastislav Žákech, Peter Čajka