HC Dukla Praha
34:24 (14:10)
HC Pelister 08 Bitola
Neděle 23.11.2014, 11:00 • Sportovní hala SK Slavia Praha • Challenge cup

To je z tohoto pohárového utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli, dobrou chuť k obědu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:35:33)

Utkání je u konce a Dukla Praha si do odvety odveze desetibrankový náskok. Ve druhém poločasu sice domácí pustili makedonského soupeře do přestřelky, přesto se jim dařilo postupně navyšovat skóre, které dává velice slušné naděje do druhého utkání.

60
    Konec zápasu. (34:24)

60
    Po oddechovém času rozjeli domácí poslední akci, na devítce si naskočil Kotrč a bombou zamířil přesně k tyči! (34:24) (34:24)

60
    Oddechový čas pro Duklu, trenér chce vymyslet ještě jednu gólovou střelu. (34:24) (34:24)

60
    Míč si vzal Dimitrovski a podařilo se mu mírně zkorigovat skóre. (33:24) (33:24)

60
    Po faulu na Nikoliće si hosté dají ještě jednu sedmičku. (33:23) (33:23)

59
    Kastner z pravého křídla nahodil na naskakujícího Šůstka a tohle byla prakticky exhibiční akce. (33:23) (33:23)

59
    Okamžitě odpovídá Dimitrovski. (32:23) (32:23)

59
    Z podobné akce se na druhé straně prosadil ostrostřelec Kotrč. (32:22) (32:22)

58
    Z levého křídla si naskočil Ilijevski, a jeho křížná rána zapadla přesně k tyči. (31:22) (31:22)

58
    Ještě jedna přesilovka pro Bitolu, dvě minuty dostal Jakub Kern. (31:21) (31:21)

57
    A je to o deset. Na tento rozdíl upravil Jeníček. (31:21) (31:21)

57
    Rangl chytil naskočenou ránu Drogrishkiho a Dukla jde do dalšího protiútoku. (30:21) (30:21)

56
    Jeníček dává z rychlého brejku třicátý gól Dukly, ta rázem vede o devět branek. (30:21) (30:21)

55
    Po neúspěšném střeleckém pokusu zůstal na palubovce hostující Dimitrovski, po krátkém ošetření se ale vrací do hry. (29:21) (29:21)

55
    Trenér Bitoly si vybral time-out. (29:21) (29:21)

55
    Jeníček skvěle vytlačil Ilijevskiho ze střelecké pozice. Hosté budou pokračovat z hloubi pole. (29:21) (29:21)

Aleš Pur

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Kern, Šimůnek, Sviták, Kývala, Březina, Fulnek, Kotrč, Rams, Reichl, Mubenzem, Petružela, Jeníček, Kastner, Šůstek. Trenér: Jan Kotrč.
    HC Pelister 08 Bitola: Krstevski, Jovanovski, Nečkov – Nikolič, Dimitrovski, Droghishki, Rajatovski, Todorovski, Garevski, Ilijevski, Kuzmanovski, Georgijevski. Trenér: Igor Nikolovski.

Rozhodčí: Taraz Kouz, Viktor Zhoba (oba UKR)