Dunaújváros AC
2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 23.11.2014, 17:00MOL liga

Prvá tretina sa skončila za stavu 2:2, ktorá bola výrazne ovplyvnená množstvom vylúčení. Po druhej tretine sa odchádzalo do šatní za stavu 2:4 zásluhou Podstaveka a Hubu. V tretej tretine mužstvo Dunaújvarošu zvýšilo svoju aktivitu, ale nestačilo to, pretože Nové Zámky vyhrávali 2:5, keď sa hneď v úvode tretej tretiny presadil Uram. (19:20:34)

60:00

59:50
    V posledných sekundách sa snažil ešte Šiška streliť gól, a tým zvýšiť náskok, ale Ševela puk vyrazil a stav sa tak nemení.

59:22
    Baron odchádza na trestnú lavicu za nedovolenú hru s vysokou hokejkou.

59:00
    Do konca stretnutia nám ostáva jedna minúta. Dovolím si tvrdiť, že stav sa už nezmení.

58:19
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

58:10
    Peterdi strielal z výbornej pozície, ale jeho strela končí v lapačke Krajčoviča.

57:00
    Pri puku sú hráči Dunaújvarošu.

55:50
    Uram nebezpečnou strelou sa snažil prekonať brankára Dunaújvarošu, ale ten si pripisuje ďalší výborný zákrok.

55:00
    Zámky sa zdržiavajú v útočnej tretine.

54:19
    Martine putuje na trestnú lavicu za podrazenie.

53:25
    Kowalczyk vystrelil z pravej strany na bránku, ale jeho strela končí na zadnom mantineli.

53:00
    Ševela ostáva ležať na ľadovej ploche, ale zdá sa,že to nieje nič vážneho.

52:10
    Uram skúšal prehodiť puk za Ševelu, ale bezvýsledne.

51:55
    Peterdi čakal na prihrávku pred bránkou, ale Krajčovič puk stihol pokryť.

51:35
    Papp sa snažil vytvoriť protiútok, ale jeho z toho iba postavenie mimo hry.

50:40
    Pavuk to skúšal z pravej strany ,ale jeho strela prešla iba pri Krajčovičovej bráne.