Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.) | NY Rangers – Montreal 5:0 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Arizona Coyotes
Pondělí 24.11.2014, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám povedený vstup do pracovního týdne. (04:54:33)

1+0, 3 střely, čas na ledě 12:48

Asi jen šílenec by si po dvou třetinách zápasu mezi Kačery a Kojoty vsadil, že poslední dějství nabídne takové drama. Hostující výběr zmobilizoval veškeré síly a v závěrečné dvacetiminutovce k překvapení všech jednoznačně přehrál a přestřílel svého soupeře. Na smazání dvoubrankového vedení to však nakonec nestačilo. Frederik Andersen se totiž blýskl několika velice povedenými zákroky a za svá zády po Yandlově trefě z devětačtyřicáté minuty už nepustil ani kotouč. Vítězstvím nad Kojoty se Kačeři z Anaheimu vrátili zpátky do čela Západní konference před dotírající Bluesmany.

60:00

59:55
    Ekman-Larsson zkoušel pálit z první. Jeho projektil ale k Andersenovi nedoletěl.

59:40
    Scénář se opakuje, Kojoti mají už opravdu málo času.

59:30
    Kotouč míří až za osamocenou klec Kojotů, kteří momentálně hrají v šesti proti čtyřem.

59:24
    Kojoti na nastalou situaci reagují oddechovým časem. Dokáže hostující výběr smazat jednobrankové manko a poslat utkání do prodloužení?

59:24
    Poslední vteřiny zápasu nabídnou pořádné vzrušení. O to větší, že na trestnou lavicí zamířil Francois Beauchemin, který dostal od sudích dvě minuty za krosček.

58:58
    Hraje se za Smithovou svatyní, to hraje ve prospěch domácích Kačerů.

58:31
    Perry vyřešil situaci dva ne jednoho nejhorším možným způsobem. Trefil bránícího hráče.

57:56
    Mikkel Boedker na Andersena nevyzrál. Dánský gólman si připisuje další úspěšný zákrok.

57:38
    Silferberg opět skvěle zapracoval v obraně a především jeho zásluhou mohli jeho spoluhráči vystřídat.

57:19
    Ekman-Laarsson pálil pouze do hradby těl před sebou. Přesto Kojoti udrželi útočné pásmo.

57:00
    Kouč Anaheimu si bere oddechový čas. Chce, aby si jeho hráči před dalším vhazování v obraném pásmu alespoň na pár chvil odpočinuli.

57:00
    Anaheim se osvobodil pouze za cenu zakázaného uvolnění.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 35. Palmieri (Kesler, Maroon), 38. Maroon (Vatanen, Kesler) – 49. Yandle (Erat, Michálek)

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Fowler, Manson, Vatanen, Beauchemin, Lindholm, Stoner – Maroon, Getzlaf, Perry – Beleskey, Kesler, Palmieri – Cogliano, Thompson, Silfverberg – Etem, Rakell, Smith-Pelly
    Arizona Coyotes: Smith (Dubnyk) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Murphy, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Gagner, Doan – Klinkhammer, Chipchura, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Kelly Sutherland, Derek Amell, Scott Driscoll

Diváci: 15 928