Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Minsk – Soči 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Atlant 3:2 (3:2 po s.n.)

Rastislav Špirko (Chabarovsk) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:00
    Jan Kolář (Vladivostok) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:34 (12:17:24)

Je dobojováno. Třetí třetina nám nabídla vcelku pěknou podívanou. Domácí šli do dvoubrankového vedení, když přesilovou hru využil domácí Fisenko, jenž šikovně tečoval kotouč za záda Proskurjakova. Čtyři minuty před koncem šel Amur na skoro celé dvě minuty do tří a toho hosté využili, když se trefil přesně Gynge. Vladivostok se dostal ke hře v power play, ale času již moc nezbylo a tak domácí svůj hubený náskok ubránili a z dnešního utkání berou tři body za vítězství 2:1.

60:00

59:40
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Proskurjakov je na střídačce a hosté to zkouší v šesti!

59:16
    Bergfors zatáhl kotouč po pravé straně. Hosté jsou v pásmu a tlačí domácí.

58:33
    Admiral je zpět v obranném pásmu Amuru, kde se snaží o vyrovnání.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:55
    Domácí jsou kompletní. Tři minuty mají hosté na to, aby stav utkání vyrovnali.

56:35
    Hosté pokračují v přesilové hře 5 na 4.
    Richard GYNGE - 2:1

56:09
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Tentokrát je to již branka. Z rohu kluziště našel Zubov volného RICHARDA GYNGEHO, který vsítil kontaktní branku. Asistence: Ilja Zubov.

55:56
    Kotouč je ve středním pásmu.

55:34
    Gorškov se již radoval po střele Vjačeslava Ušenina, který ovšem nastřelil pouze levou tyč domácí branky.

55:12
    Admiral kombinuje v pásmu, ale ke střele se ještě nikdo z hostů nedostal.

54:55
    Je tu další vyloučení. Domácí jdou do tří. Za sekání je vykázán na trestnou lavici Ježov. To budou těžké chvíle pro Amur.

54:55
    Dnešní utkání sleduje 6700 diváků.

54:55
    Admiral zatlačil svého soupeře a je z toho vyloučení. Domácí Loginov si jde odsedět dvouminutový trest za držení.

54:17
    Konstantin Sokolov byl s kotoučem v útočném pásmu, ale třetinu pro svůj tým neudržel.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 12. Terjajev (Haščák, Lugin), 45. Fisenko (Ježov, Lugin) – 57. Gynge (Zubov)

Amur Chabarovsk: Murygin (Bolšakov) – Ježov, Loginov, Taimi, Peretjagin, Safronov, Rjazancev, Terjajev – Niinimaki, Fisenko, Špirko, Baškirov, Tarasov, Miklík, Lugin, Junkov, Litovčenko, Orlov, Haščák, Kopijenko, Železnov
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Lisov, Osipov, Zemčjonok, Heshka, Kolář, Glazkov, Kuzmin – Lisin, Bergfors, Gynge, Sokolov, Gorošanskij, Makarov, Sigarjov, Zubov, Goroškov, Schutz, Vladislav Ušenin, Ivanov, Vjačeslav Ušenin,

Rozhodčí: Bukin, Naumov – Sivov, Šeljanin