Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Minsk – Soči 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Atlant 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Jokerit 3:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:4 (0:2, 0:2, 2:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 24.11.2014, 15:30 • Arena Jugra • KHL

Ve třetí periodě to vypadalo na velké drama. Stačily dvě přesilové hry domácích na začátku třetiny a dva góly z početních výhod vrátily Jugru do zápasu, avšak ani 15 minut nestačilo Chanty-Mansijsku na to, aby s výsledkem něco udělal, a tak si připisuje další porážku. Zápas rozhodly právě přesilové hry, protože z šesti gólů hned čtyři padly právě v nich. (20:50:15)

60:00
    Lukáš KAŠPAR - 2:4

44:32
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    A je to již pouze o dva góly! Oba týmy dnes dominuji v početních výhodách. Trefil se LUKÁŠ KAŠPAR. Asistence: Dmitrij Rjabkin.

43:08
    Další šance pro prohrávající tým. Na trestnou lavici totiž usedá Chochrjakov, jenž dostane dvě minuty za hákování.
    Danl ROMANCEV - 1:4

41:25
    Domácí přesilovku využívají velmi rychle. Autorem gólu je DANL ROMANCEV. Asistence: Alexej Pepeljajev, Nikita Gusev

41:19
    Na začátku dochází další vyloučení. Jevsejenkov se provinil držením a míří na trestnou. Přesilovka pro Jugru

40:01

STATISTIKY DRUHÉ TŘETINY
    Střely na branku: 12 – 24
    Vyloučení: 3 – 1
    Využité přesilové hry: 0 – 2
    Vyhraná vhazování: 15 – 17

I ve druhé části hosté přidali dva góly. Po třetím šel Brust z branky, ale ani Gorjačevskich se dlouho neohřál a tahal puk ze své svatyně. O vítězi je tak defakto rozhodnuto a Jugra už se jen těžce bude ve třetí třetině prosazovat.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00
    Tim STAPLETON - 0:4

37:04
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Výborná orientace a je tu jiu další gól. O vítězi je prakticky rozhodnuto, tentokrá se trefil TIM STAPLETON. Asistence: Dan Sexton, Andrej Ivanov.

31:45
    Další nedisciplinovanostn na straně Jugry. Larsen obdrží dvě minuty za podražení.

30:58
    Na to domácí reagují střídání v Brance. Brusta nahradí Gorjačevskich!
    Teemu ERONEN - 0:3

30:58
    I následnou početní výhodu Neftěchimik zužitkoval v branku. Trefil se TEEMU ERONEN. Asistence: Jegor Milovzorov.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 42. Romancev (Pepelajjev, Gusev), 45. Kašpar (Rjabkin) – 16. Klimenko (TS), 20. Ivanov (Žukov), 31. Eronen (Milovzorov), 38. Stapleton (Sexton, Ivanov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (31. Gorjačevskich) – Larsen, Melart, Želdakov, Sergejev, Pepeljajev, Rjabykin, Stalnov – Buljanskij, Magogin (C), Gusev – Koroljuk, Maxwell, Kašpar – Gorbunov, Sitnikov, Romancev – Bortnikov, Jatcenko, Lesnuchin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin ( Kolppanen) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Kosmačev, Jevsejenkov, Bilalov – Sexton, Stapleton, Milovzorov – Chochrjakov, Žukov, Ivanov – Kulikov, Hennessy, Rybin (C) – Mnichovič, Polygalov, Klimenko.

Rozhodčí: Gusev, Zacharov – Maitak, Pronskich