NY Islanders – Philadelphia 1:0 (2:0 po s.n.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Detroit – Ottawa 4:3 (kon.)

2. Steve Mason (PHI) (46 zásahů)
    3. Frans Nielsen (NYI) (1 + 0) (03:55:14)

Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (NYI) (21 zásahů)
    Jakub Voráček (PHI) (0 + 0, čas na ledě 20:24)
    Lubomír Višňovský (NYI) (0 + 0, čas na ledě 18:44)

Čekali jsme na gól celý zápas, rozhodnutí přinesly až samostatné nájezdy. V nich se trefovali pouze domácí. Nejdříve je poslal do vedení Frans Nielsen, pak přidal druhý gól John Tavares. Flyers odvážejí z ledu soupeře alespoň bod. To je ode mě vše, přeji hezké úterý.

Frans NIELSEN - 1:0sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
    Autorem vítězné branky je FRANS NIELSEN.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nenabídlo rozhodnutí, takže dnes gól ze hry neuvidíme. Rozhodnou souboje střelců a brankářů, tedy samostatné nájezdy. Oba gólmani dnes předvádí znamenitý výkon. Především Steve Mason, jenž má na kontě 46 zákroků bez inkasování!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:02
    Leddyho zakončení z dálky zahučelo za brankou, protože puk trefil zadní mantinel a odrazil se ještě zpátky.

63:21
    Philadelphia Flyers si vybírají oddechový čas, aby mohli nabrat síly na závěr prodloužení.

63:06
    Skoro to vypadá, jako by New York Islanders hráli přesilovou hru, ale počet hráčů na ledové ploše je vyrovnaný. Veliký tlak.