CSKA Moskva – AS Řím 1:1 (kon.) | BATE – Porto 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 3:2 (kon.)
APOEL – Barcelona 0:4 (kon.) | PSG – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Chelsea 0:5 (kon.)
Sporting – Maribor 3:1 (kon.) | Šachtar – Ath. Bilbao 0:1 (kon.)
CSKA Moskva
1:1 (0:1)
AS Řím
Úterý 25.11.2014, 18:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Liga mistrů

Seydou Doumbia zahodil v prvním poločase obrovskou šanci a těsně před přestávkou přišel trest z kopačky Francesca Tottiho, který se parádně trefil z volného přímého kopu. AS Řím byl blízko první venkovní výhry ve skupině E, v poslední minutě tříminutového nastavení ale dokázal vyrovnat Vasilij Berezuckij. Oba týmy mají na svém kontě shodný počet 6 bodů a rozhodovat se bude až v posledním zápase. Lepší vzájemnou bilanci však má po domácí výhře 5:1 AS Řím. Konečný výsledek. CSKA Moskva 1 AS Řím 1. (19:56:04)

90+3
    Vasilij BEREZUCKIJ - 1:1

90+3
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Infarktový konec zápasu přece jen nabídl gól, o který se postaral VASILIJ BEREZUCKIJ!! Berezuckij překonal v poslední vteřině nastavení Morgana De Sanctise a udrže CSKA ve hře o postup mezi nejlepších 16 týmů UEFA Champions League.

90+3
    Alan Dzagojev měl na svědomí zřejmě poslední šanci, jeho střelecký projektil byl ale nepřesný.

90+2
    Roman Jerjomenko fauloval Josého Holebase a s CSKA už to nevypadá vůbec dobře.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Seydou Doumbia mohl vyrovnat, jeho zakončení ale skončilo nad břevnem a nyní všechny zajímá, kolik se bude nastavovat.

89
    AS Řím dělí jen několik málo minut od první výhře na hřišti soupeře v základní skupině UEFA Champions League, domácí však mají ještě nějaký čas na vyrovnání.

88
    Rozeběhla se 88. minuta, CSKA Moskva stále prohrává s AS Řím nejtěsnějším rozdílem 1:0.

87
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Miralem Pjanić.

87
    Nedisciplinovanost a zahazování šancí, to je to, na co CSKA Moskva v dnešním zápase proti AS Řím doplácí.

86
    ŽLUTÉ KARTY: CSKA Moskva 3 AS Řím 0.

85
    Georgij Ščennikov předvedl ostrý zákrok a po faulu na Juana Iturbeho uviděl žlutou kartu.

84
    Žlutou kartu dostává Georgij Ščennikov (CSKA Moskva).

84
    Mlýn AS Řím se pokusil rozbít střídající Georgi Milanov, jeho střela ale byla zablokována.

84
    Zápas se díky střídáním v závěru zápasu kouskuje, což je voda na mlýn pro hráče AS Řím.

83
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Kevin Strootman.

Tomáš Reiner

Branky: 90+3. V. Berezuckij (Jerjomenko) – 43. Totti

Karty:   38. Dzagojev (CSK), 42. V. Berezuckij (CSK), 84. Ščennikov (CSK)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3.
    CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Natcho – Cauņa (64. Milanov), Jerjomenko, Dzagojev, Musa (81. Tošić) – Doumbia.
    Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Černov, Tošić, Jefremov, Milanov, Vitinho.

AS Řím: De Sanctis – Florenzi, Manolas, Astori, Holebas – S. Keita, De Rossi, Nainggolan (83. Strootman) – Gervinho (77. Iturbe), Totti (C), Ljajić (87. Pjanić).
    Náhradníci: Skorupski – Cole, Somma, Strootman, Iturbe, Pjanić, Destro.

Rozhodčí: Felix Brych. Asistenti: Mark Borsch, Stefan Lupp. Čtvrtý rozhodčí: Marco Achmüller. Brankoví rozhodčí: Bastian Dankert, Marco Fritz (GER)