CSKA Moskva – AS Řím 1:1 (kon.) | BATE – Porto 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 3:2 (kon.)
APOEL – Barcelona 0:4 (kon.) | PSG – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Chelsea 0:5 (kon.)
Sporting – Maribor 3:1 (kon.) | Šachtar – Ath. Bilbao 0:1 (kon.)
Manchester City
3:2 (1:2)
Bayern Mnichov
Úterý 25.11.2014, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester (ENG) • Liga mistrů

Manchester City za pět minut dvanáct vykřesal šance na postup mezi nejlepších 16 týmů UEFA Champions League, ačkoliv tomu od závěru prvního poločasu nic nenasvědčovalo. City sice vedlo zásluhou Sergia Agüera, jenže během závěrečných pěti minut prvního poločasu inkasovalo dva góly z kopačky Xabiho Alonsa a hlavy Roberta Lewandawskiho. Po přestávce byla k vidění taktická vyspělost Bayernu, ta ovšem padla v závěru zápasu. V 85. minutě se podruhé v zápase prosadil Sergio Agüero, aby v první minutě nastavení následně dovršil hattrick a vystřelil Manchesteru City důležitou výhru. Konečný výsledek. Manchester City 3 Bayern Mnichov 2. (22:40:56)
    Sergio Agüero otočil vývoj zápasu a celkem dal tři branky.

90+4

90+4
    Sergio Agüero si vysloužil potlesk ve stoje a v dnešním zápase se už nic nestane.

90+4
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Martín Demichelis.

90+3
    City připravuje taktické střídání.

90+2
    Neuvěřitelný, absolutně neuvěřitelný závěr zápasu.
    Sergio AGÜERO - 3:2

90+1
    Manchester City právě vstřelil branku!
    SERGIO AGÜERO převažuje misky vah zpět na stranu Manchesteru City, který se ujímá v nastavení vedení 3:2!! Jerome Boateng udělal v obraně obrovskou chybu, když na hranici šestnáctky ztratil míč a Sergio Agüero ho s chladnou hlavou uklidil přesně k pravé tyči.

90+1
    Nad rámec dnešního dramatického zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Pablo Zabaleta sestřelil u postranní čáry Pierra-Emila Hojbjerga a mohl být rád, že během necelé minuty neviděl druhou žlutou a následně červenou kartu.

89
    Žlutou kartu dostává Pablo Zabaleta (Manchester City).

88
    Na Sergia Agüera směřoval dlouhý nákop, argentinský útočník byl ale pohlídán skvěle bránícím Dantem.

87
    Manchester City se žene za vítězstvím.

86
    Celé Etihad Stadium ožilo a chce obrat v zápase.
    Sergio AGÜERO - 2:2

85
    SERGIO AGÜERO vykřesává naději na výhru v dnešním zápase a vyrovnává na 2:2!! Xabi Alonso namazal míč na kopačku Stefana Jovetiče, který ho sklepl z první na Sergia Agüera a ten se řítil sám na bránu. Argentinský útočník dosprintoval až do šestnáctky a poté napřáhl levačkou k přízemní střele, která sice nebyla razantní, ale zapadla přesně k pravé tyči.

85
    Robert Lewandowski zřejmě neměl střídat a jasně říkal: "Not me". Rozhodčí ale zůstal neoblomný a Lewandowski musel ze hry.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Xherdan Shaqiri.

Tomáš Reiner

Branky: 22. Agüero (pen.), 85. Agüero (Jovetić), 90+1. Agüero – 40. Alonso, 45. Lewandowski (J. Boateng)

Karty:   60. Clichy (MAC), 89. Zabaleta (MAC) – 78. Neuer (BAY)   20. Benatia (BAY)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:2.
    Manchester City: Hart – Sagna (68. Zabaleta), Kompany (C), Mangala, Clichy – Fernando, Milner (66. Jovetić) – Navas, Lampard, Nasri – Agüero (90+4. Demichelis).
    Náhradníci: Caballero – Zabaleta, Demichelis, Boyata, Jovetić, Glendon, Pozo.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Rafinha, Benatia, J. Boateng, Bernat – Højbjerg, Alonso, Rode (25. Dante) – Robben, Lewandowski (84. Shaqiri), Ribéry (81. Schweinsteiger).
    Náhradníci: Zingerle – Dante, Shaqiri, Gaudino, Götze, T. Müller, Schweinsteiger.

Rozhodčí: Pavel Královec (CZE). Asistenti: Roman Slyško (SVK), Martin Wilczek (CZE). Čtvrtý rozhodčí: Antonín Kordula (CZE). Brankoví rozhodčí: Radek Příhoda (CZE), Michal Paták (CZE)