CSKA Moskva – AS Řím 1:1 (kon.) | BATE – Porto 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 3:2 (kon.)
APOEL – Barcelona 0:4 (kon.) | PSG – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Chelsea 0:5 (kon.)
Sporting – Maribor 3:1 (kon.) | Šachtar – Ath. Bilbao 0:1 (kon.)
Sporting Lisabon
3:1 (2:1)
NK Maribor
Úterý 25.11.2014, 20:45 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:26:02)
    Sporting Lisabon - NK Maribor 3:1

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Sportingu, který byl většinu doby jasně lepší. Hostům nepomohlo ani výrazné zlepšení ve druhém poločase, díky nedůsledné defenzivě také navíc znovu inkasovali a zápas byl již tak dlouho dopředu rozhodnutý.

90+4

Zákroky brankáře Mariboru Handanoviče – 5.

Zákroky brankáře Sportingu Patrícia – 1.

90+2
    Nakonec to ještě zkouší Mendy z otočky, ale střelou uvnitř vápna netrefuje branku Sportingu.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, Carrillo fauluje na vlastní polovině domácího Mejače.

89
    Maurício nepustil Mendyho blíž k vlastní šestnáctce, ale bylo to s faulem, sudí přerušují hru.

88
    Montero opět ve střelecké příležitosti, branku Mariboru střelou uvnitř vápna, netrefuje.

87
    Nyní jsou domácí doslova jako vosy, velmi rychlí a dotěrní, další střela Montera, Handanovič musí zasahovat.

86
    Montero střelou z pravé strany přestřeluje branku Mariboru, Handanovič rozehrává.

85
    A z útočné akce Sportingu se "narodila" velmi dobrá střele Naniho, který opět branku Mariboru těsně netrefuje.

84
    Hostující Mejač nakopává míč dopředu, ale na polovině Sportingu končí míč v autu.

83
    Povedený centr Montera z pravé strany, Nani na druhé straně, uvnitř vápna, hlavičkuje, míč prolétl nějaký ten metr vedle branky Mariboru.

82
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází João Mário, přichází André Martins.

81
    Carrillo se nadvakrát dostal ke střele z hranice malého vápna, ale ani jednou se mu nepodařilo skórovat.

81
    Filipovič ztrácí míč na polovině Sportingu a domácí vyráží do rychlého brejku.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, domácí ustáli nástup Mariboru a dvoubrankové vedení by mělo být do závěrečných minut dostačující.

Martin Dvořák

Branky: 10. Mané (Jefferson), 35. Nani, 65. Slimani (Nani) – 42. Jefferson (Mejač A.) (vla.)

Karty:   61. Cédric (SPL) – 40. Tavares (MAR), 49. Stojanović (MAR), 61. Arghus (MAR)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 9:3.
    Sporting Lisabon: Patrício (C) – Cédric, Maurício, Oliveira, Jefferson – Mário (82. Martins), William, Silva – Mané (66. Carrillo), Slimani (75. Montero), Nani.
    Náhradníci: Marcelo – Sarr, Silva, Martins, Montero, Capel, Carrillo.

NK Maribor: Handanovič – Stojanović, Rajčevič, Arghus, Mejač – Vršič (46. Ibraimi), Mertelj, Filipovič, Sallalich (69. Bohar) – Tavares (C), Zahovič (76. Mendy).
    Náhradníci: Cotman – Viler, Živko, Ndiaye, Ibraimi, Mendy, Bohar.

Rozhodčí: Thomson – Conquer, McGeachie (vš. SCO)