Columbus – Winnipeg 2:4 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.)
Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Vancouver – New Jersey 2:0 (kon.)

Martin Marinčin (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:51
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:53 (05:22:24)

60:00

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

54:48
    Oba týmy jsou kompletní.

52:28
    Moc dlouho však přesilovka netrvala. Hall (EDM) usedá na trestnou lavici za držení.

52:17
    Garbutt podražením oslabuje opět Dallas.

50:50
    Také domácí jsou kompletní.

49:25
    Hosté jsou v plném počtu.

48:50
    Síly na ledě se vyrovnají Daley (DAL) dostává 2 minuty nepodmíněně za nedovolené bránění

47:25
    Nugent-Hopkins (EDM) dostává 2 minuty za hákování.
    Taylor HALL - 3:2

45:59
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TAYLOR HALL. Asistence: Jordan Eberle a Ryan Nugent-Hopkins.

40:01

40:00
    Tyler SEGUIN - 3:1

37:42
    Dallas právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TYLER SEGUIN. Asistence: Jamie Benn a Patrick Eaves.

28:03
    Hendricks (EDM) a Moen (DAL) jsou vzájemně vyloučeni na 5 minut za účast v šarvátce.
    Tyler SEGUIN - 2:1

25:59
    TYLER SEGUIN dostává bekhendovvou střelou opět Hvězdy do vedení. Asistence: John Kligberg, Alex Goligoski.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 13. Klingberg (Spezza), 26. Seguin (Klingberg, Goligoski), 38. Seguin (Jamie Benn, Eaves) – 20. Gordon (Petry), 46. Hall (Eberle, Nugent-Hopkins)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Demers, Daley, Klingberg, Goligoski, Oleksiak, Jokipakka – Seguin, Eakin, Benn – Hemský, Spezza, Roussel – Garbutt, Horcoff, Cole – Eaves, Fiddler, Moen
    Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Petry, Ference, Schultz, Marinčin, Fayne, Nikitin – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Purcell, Arcobello, Perron – Jakupov, Draisaitl, Gazdic – Pinizzotto, Gordon, Hendricks

Rozhodčí: atson, Morton – Racicot, Grandt

Diváci: 16 322