Jekatěrinburg – Omsk 5:2 (kon.) | Kazaň – Ufa 0:1 (0:1 po s.n.) | Atlant – Soči 2:4 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HK Soči
Středa 26.11.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou. (20:02:09)

A máme tu konec zápasu. Domácí dnes nestačily na skvěle hrající tým Soči a prohráli 2:4. Jako první se trefil v jedenácté minutě Petersson a dále padali góly až ve druhé a třetí třetině. Hned na začátku druhé třetiny se trefil Emmerton a zvýšil už na 0:2, ale v osmnácté minutě snížil na 1:2 Levitsky. Jenomže hned o minutu později vrátil dvoubrankový náskok hostujícím Lapenkov. Hned na začátku třetí třetiny snížil na 2:3 Engqvist, ale to bylo vše co předvedli domácí a ještě v závěru utkání hosté přidali čtvrtý gól a to konkrétně znovu Lapenkov. Podle střel můžeme posoudit že Pöpperle dnes odchytal skvělý zápas.

Střely na branku : 30 – 24

60:00
    Jevgenij LAPENKOV - 2:4

59:38
    Soči právě vstřelilo branku!
    Tak a je rozhodnuto! Roman Ljudučin našel z levé strany kluziště na pravé straně úplně volného JEVGENIJE LAPENKOVA a ten kotouč namířil do odkryté klece domácích. Asistence : Roman Ljudučin, Ilja Krikunov

58:50
    Hosté zdržují hru jak jen se to dá.

57:58
    Černov přihrával z pravé strany kotouč před branku, tam nebyl žádný z jeho spoluhráčů a kotouč tak sbírají hostující obránci.

57:23
    Domácí se velmi snaží vstřelit gól, hostující obránci ale brání zatím skvěle.

56:20
    Petersson nyní napřáhl z mezikruží a tato střela nebyla vůbec špatná. Engren si však poradil a střelu vyráží před sebe.

55:37
    Nahozený kotouč vzduchem od jednoho z hostujících obránců do plachtil až před Engrena a ten raději kotouč kryje pod svou lapačkou.

55:00
    Posledních 5 minut třetí třetiny.

54:30
    Šmeljov se dostal přes dva bránící hráče až před Pöpperleho, ale toho nedokázal prostřelit mezi betony.

53:19
    Novopašin pálil od modré, Pöpperle našel kotouč ve své lapačce.

53:02
    A hosté opět vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

51:58
    Šmeljov se dostal ke střele z mezikruží, Pöpperle kotouč vyráží před sebe a obránci kotouč vyhazují na zakázané uvolnění.

50:41
    Derljuk se snažil vystřelit z pravého křídla na brankáře Engrena, trefil ale jen svého spoluhráče Krutova do brusle.

49:06
    Kotouč nyní míří z jedné strany na druhou, neboť obě mužstva chybují ve svých rozehrávkách.

48:20
    Radulov nahodil kotouč před branku a Pöpperle raději tento kotouč schovává ve své lapačce.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 38. Levitsky (Radulov, Dyblenko), 41. Engqvist (Šmeljov, Černov) – 11. Petersson (Lapenkov, Wilson), 23. Emmerton (Krutov, Derljuk), 39. Lapenkov (Ljudučin), 60. Lapenkov (Ljudučin, Krikunov)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Dyblenko – Šmeljov, Engqvist, Černov – Potapov, Bodrov, Vrána – Radulov, Taratuchin, Kolcov – Voronin, Sošnikov, Levitsky
    HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Wilson, Whitney, Derljuk, Petrov, Pautov, Krjukov – Krikunov, Ignatuškin, Anisin – Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Krutov, Warn, Emmerton – Šiškanov, Achmetov, Ščerbina

Rozhodčí: Romasko, Sergejev – Menšich, Čubykin