Val. Meziříčí – Technika Brno 1:6 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Opava – SK Karviná 5:4 (kon.)
Kobra – Sokolov 5:1 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 4:6 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 3:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Řisuty 8:2 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 1:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:4 (kon.)
HC Kobra Praha
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
HC Baník Sokolov
Středa 26.11.2014, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno! Dnešní zápas prvního s druhým byl opravdu zajímavý. První dvě třetiny byla hra vyrovnaná, šance k vidění na obou stranách. Ve třetí třetině ale chytla Kobra střeleckou slinu a nasázela soupeři celkem čtyři branky. Závěrečné skóre tak vůbec neodpovídá vyrovnané hře ze začátku.

Poslední část byla hodně rozkouskovaná, často se přerušovalo a hlavně se hodně vylučovalo. Domácí měli dva vyloučené hráče, hosté dokonce šest.

Díky dnešní výhře si tak Kobra upevňuje své vedení. Na svém kontě mají 35 bodů a náskok 5 bodů před druhým Táborem, který dnes porazil Klášterec nad Ohří. Baník se v západní propadl o jednu pozici.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a do dalšího zápasu na počtenou. (20:20:11)

60:00

59:50
    Znovu oboustranné vyloučení. Domácí Novák dostal dvě minuty za sekání, hostující Schusser za sekání.

59:21
    Sokolov se pokusil o útok, hra přerušena Bílkem. Hned po rozehrání jde znovu do útoku Kobra.

58:36
    Necelé dvě minuty do konce, hra je hodně rozkouskovaná, ale když se hraje, tak před brankou Baníku.

57:53
    Na druhé straně Bílkův krásný zákrok lapačkou.

57:41
    Kallovi najížděl na střelu Kocman, Kalla se ale rozhodl vystřelit. Honzík pozorný.

57:31

56:31
    Offside Kobry.

55:31
    Vaněk podrazil jednoho z domácích, kteří si tak zahrají další přesilovou hru.

55:07
    Domácí i hosté v plném počtu.

54:40
    Hraje se po čtyřech hráčích na obou stranách, hosté si snaží vytvořit tlak.

53:07
    Vyloučení na obou stranách. Za Kobru Paris (držení, 2+10 osobní trest – trest za něj odsedí Kučera), za Baník Vrána (držení protihráče)

52:33
    Kobra právě vstřelila branku!
    Další gól domácích! Na začátku třetiny byla hra vyrovnaná, stejně tak stav. Nyní ale jasně dominuje Kobra, tentokrát využil přesilovku MICHAL SLANINA.
    Asistence: Michal Borovanský.

52:20
    Baník se snaží ještě něco udělat s výsledkem a útočí. Nakonec ale jejich tlak končí vyloučením. Za napadení a hrubost byl vyloučen na celkem 4 minuty Sýkora.

51:11
    Domácí přesilovku bleskově proměňují! Svou třetí asistenci si připisuje Kučera, zpoza brány přihrál MARTINU TONOVI, který si sjel od modré a propálil Honzíka.
    Asistence: Frank Kučera

50:55
    Znovu se vylučuje. Přesilovka pro Kobru, za napadení dostal trest Račanský.

49:34
    Znovu pěkně sehraná kombinace. Frank Kučera poslal puk z rohu před bránu na MARTINA ČURDU, jenž poslal svůj tým pohodlně do dvoubrankového vedení.
    Asistence: Frank Kučera, Jan Pohl.

48:48
    Zakázané uvolnění Baníku vrací hru k jejich brance.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 16. Borovanský (Verbík R., Cafourek), 45. Čurda (Pohl, Kučera), 50. Čurda (Kučera, Pohl), 52. Ton (Kučera), 53. Slanina (Borovanský) – 8. Flek (Vrána, Přindiš)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Růžička, Ton (A), Verbík R., Cafourek, Verbík J., Švaříček – Čurda, Pohl, Kučera, Borovanský, Novák D., Slanina, Paris, Strnad, Kocman (C), Kalla, Půlpán, Malý
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Baník Sokolov: Honzík (Francisko) – Rohan M., Kečkeš, Přindiš, Schusser, Novák O., Troška, Gombár – Kuběna, Dobřemysl (C), Rohan T., Vrána, Flek, Vaněk, Říha, Račanský, Sýkora, Csamango, Škop
    Trenér: Antoník Mikuláš