Košice – D.Kursk 70:92 (kon.) | BK IMOS Brno – Toruň 62:82 (kon.) | Galatasaray – ZVVZ USK Praha 43:72 (kon.)
Galatasaray Nef
43:72 (6:23, 14:38, 32:58)
ZVVZ USK Praha
Středa 26.11.2014, 19:00Euroliga - ženy

To je pro dnešek ode mne vše a u dalšího přenosu nashledanou. (20:41:41)

USK Praha je nyní na skvělém třetím místě, které zajišťuje postup. Nejhlavnější je že sedmičlenné tabulce hráčky USK už stály, takže jsou opravdu blizoučko k postupu do další fáze.

Fantastický výkon hráček USK Praha. O vítězi utkání bylo rozhodnuto už po první čtvrtině, kterou vyhrály hráčky USK vysoko 23:6. Aby toho nebylo málo tak dokázaly zvítězit ve všech čtvrtinách a nakonec se zrodilo vysoká výhra 72:43. Nejlepší střílející hráčkou je Petrovičová s Elhotovou obě po patnácti bodech. 14 bodů na střílela domácí Dubljevičová.

40:00
    Konec zápasu. (43:72)

39:53
    Lyttleová oba hody proměnila a upravuje na 43:72. (43:72)

39:53
    Ještě dva trestné hody pro domácí po faulu Quinnové. (41:72)

39:16
    Hostující hráčky se nedokázaly prosadit. Za to domácí Benová si vylepšuje statistiky. (41:72)

38:24
    Lyttleová se nadvakrát dokázala prosadit. (39:72)

38:20
    Petrovičová fauluje. (37:72)

37:30
    Ani teď jsme se nedočkali bodů. Petrovičová ani Burgrová nezamířily přesně. (37:72)

37:00
    USK kontroluje se hru. (37:72)

36:04
    Dublljevičová je jasně nejlepší hráčka Galatasaraye v dnešním utkání. Teď to potvrdila trojkou. Nyní má na kontě 14 bodů. (37:72)

35:30
    Domácím to opravdu nejde. Tři za sebou jdoucí střely, ale ani jedna neskončila košem. (34:72)

35:06
    Petrovičová během chvilky trefuje další trojku. Na kontě má již 15 bodů. (34:72)

35:00
    USK se už nikam nežene. Domácí se sice snaží, ale sráží je nepřesnosti. (34:69)

33:45
    Hráčky Galatasaraye dneska opravdu nemají svůj den. Pražanky si dělají co se jim zachce. (34:69)

33:12
    Další koš Petrovičové. (34:67)

32:42
    Domácím se vůbec nedaří, za to hráčky USK jsou na koni! Petrovičová trefuje trojku. (34:65)