HC Plzeň – Jihlava 4:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 27.11.2014, 17:30 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

Sparta nedokázala odvrátit prohru ani v power play a prohrává s Litvínovem 2:3 v základní hrací době. Náš onlajn končí, děkujeme, že jste byli s námi. Na shledanou. (19:39:53)

60:00

59:51
    Zřejmě posledním vyloučeným v zápase bude Tomáš Brejcha (SPA), který dostává 2 minuty za vysokou hůl.

59:07
    Sparta to zkusí v šesti. Ale ještě předtím si Litvínov bere oddechový čas.

58:23
    Sparta dostává poslední šanci. Zahraje si totiž přesilovou hru. Marek Baránek se provinil podražením.

57:11
    Kalina mohl vyrovnat, ale Sroka ho vychytal levým betonem.

55:58
    Augustin opustil trestnou lavici a domácí už jsou ve čtyřech.

55:28
    A Sparta jde do tří. Jiří Vokurka (SPA) si jde k Augustinovi sednout za podražení.

53:55
    Řezníček v obrovské příležitosti před brankou nedokázal přehodit ležícího Slyusarchuka.

52:40
    Schwamberger vybojoval v oslabení útočné pásmo pro Spartu.

51:58
    Další vyloučení Sparty. V obranném pásmu fauloval Vojtěch Augustin (SPA) a dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí.

50:47
    Sparta se osvobozuje vyhozením.

50:19
    Litvínov je v přesilovce sice na kotouči, ale ke střele se ještě nedostal.

49:10
    Jiří Vokurka (SPA) vyloučen za vysokou hůl.

49:01
    Čapek střílí za modrou čarou, brankář Sparty vyráží do ochranné sítě.

46:50
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínovu vycházejí nenápadné akce. Odražený kotouč po střele Řezníčka dorazil po několika pokusech za záda Slyusarchuka ONDŘEJ SÝKORA. Asistence: Radim Řezníček.

46:04
    Augustin tečoval těsně před Srokou střelu Krudence mimo.

44:12
    Další vyloučení, tentokrát na druhé straně. Na trestnou lavici usedl David Šesták (LIT) za hákování.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 1. Augustin (Krudenc, Březina), 8. Krudenc (Kalina, Augustin) – 19. Štěpka (Baránek), 33. Moravec, 47. Sýkora (Řezníček)

HC Sparta Praha: Slyusarchuk (Langer) – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina, Mikliš – Augustin, Litera, Schwamberger, Svoboda, Havel, Linda, Győri, Pulkrab, Polesný, Lojka, Krudenc (C), Brejcha
    HC Litvínov: Sroka (Sklíba) – Moravec, Baránek, Šesták, Fučík, Cvrk, Kokeš, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Řehoř, Čapek, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Řezníček, Sýkor, Válek, Štěpka (C)

Rozhodčí: Horák – Laczko, Štětina